| Kyda a întrebat:

PT. baieti. vreau cat mai multe raspunsuri. Deci se presupune ca vorbiti pe mess cu o fata... si o placeti ff mult, iar dupa ce va intalniti sa presupunem ca nu o mai placeti asa de mult, ca nu e chiar cum va asteptati. cum va purtati cu ea?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Ma retrag politicos.atit.

7 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Este si normal sa se intample asa! Una este sa cunosti omul din scris, din imagini si alta te comporti in realitate sau arati in realitate. Ii poti spune simplu ca nu este genul tau desi ii apreciezi modul cum gandeste sau reactioneaza!

| zacrazy a răspuns:

Nu ma mai intalnesc cu ea inventand o scuza prin care nu ii ranesc sentimentele. Nu pot fi sincer in cazuri de genul acesta.

| florin_7920 a răspuns:

Sincer totul depinde de bunul simţ al fiecaruia, dar a vorbi pe mess cu cineva nu va fi egal niciodată cu o întîlnire faţă în faţă, iar în privinţa purtării ar fi indiferent că e băiat sau fată aş zice să fie în modul cel mai civilizat.

| mirelgmm a răspuns:

Ii zic in fatatongue sau o ocolesc si ii dau de gandit ca nu o plactongue un prieten a patit-o asa si si-a cam batut joc de ea acu fiecare.

| StevieGerrard a răspuns:

O sa incerc sa ma port cat mai civilizat, si o sa-i dau treptat, treptat de inteles ca nu poate fi nimic mai mult decat o simpla relatie de prietenie happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma voi retrage niciodata din calea unei prietenii sincere dar as vorbi sincer despre cea ce simt cu adevarat dincolo de cea ce s-a spus virtual.Sintem oameni cu totii si cum mie nu mi-ar place sa ma faca sa sufar trebuie sa am grija la rindul meu de asta.In schimb sentimentul de prietenie implica intelegere de ambele parti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intampla, asa ca... ii zic ca nu e ea pentru mine, pentru ca m-am inselat in legatura cu ''frumusetea'' eiwinking