| s3xy0girl20 a întrebat:

Baieti, cum va place sa fie o fata(ma refer la fizic si la caracter)

Răspuns Câştigător
| DonGiovanni a răspuns:

Pai sa aiba un fund nici prea mare nici prea mic, sa nu fie nici prea cracanata, sa aiba niste sani maricei, daca este o fata cam la 20 de ani ar fi mai fumoasa parerea ma cu sanii obisnuiti decat una cu sanii ca de capra, aspectul fetei conteaza sa fie frumusica... si sa aiba si ea ceva in cap nu sa fie,, blonda'', sa fie zambareata... dar sa nu rada ca o nebuna toata ziua, si sa fie mai jucausa intr-un mod simpatic big grin, dar nu este nimeni perfect, din asta nu o sa am niciodata pretentiile astea de la o fata, dar sa fie aproximativ, oricum si eu am sute de defecte.

7 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Inteligenta si cu simtul umorului, ingrijita si draguta.

| St3fU a răspuns:

Cu forme si nepitipoanca =p~(parul lung obligatoriu laughing )

| bogdan74688 a răspuns:

O fata care sa fie feminina, dar mai ales, sa fie ea insasi ( fara a incerca sa fie ceea ce nu e ). Sa fie draguta, si cu capul pe umeri ( desi, chiar daca ar fi visatoare, nu m-as supara ).
Eu unul, prima oara cand vad o fata, ma uit la ochii ei, iar aia imi ramane in minte, ochii si chipul.
Cum am spus si mai sus, sa fie ea insasi, nu sa copieze ( sa aiba instinctul acela de turma... ).
Pe mine unul, ma atrag fetele mai copilaroase. Au felul lor specific de a bine dispune, indiferent de moment. Si in plus, chiar daca am in general o mentalitate cu minim 4-5 ani mai mare decat varsta mea, imi place sa mai fiu si copil. We all gotta relax sometimes.

| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Chiar dacă nu sunt băiat îți spun că contează caracterul, nu aspectul fizic.
Dacă ai sentimente puternice pentru cineva și îl iubești cu adevărat, iar el nu este frumos nu este nimic.

| aurelianmarius a răspuns:

Mie imi place la o fata in primul rand aspectul dar daca caracterul ei este unul deplorabil atunci 0% sanse prima data cand vezi o fata ii vezi corpul nu caracterul si prima data o placi pentru aspect iar daca ai ocazia sa o cunosti e posibil sa te indragostesti si de caracterul ei bineinteles asta daca va potriviti cu adevarat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam cum arati u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curva in pat (al meu) si doamna in societate!