| aNdRa_6572 a întrebat:

Heywinking intrebare pentru baieti: cum va place sa fie o fata? (la caracter si la fizic) happy funda si vot v.am pupat :*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| YuliaNhO a răspuns:

Sa aiba un fizic frumos, nici prea slaba nici grasa; sa aiba si forme ca nu stai cu ea doar ca sa vorbiti...; pentru mine conteaza si sa nu aiba vicii in special fumatul(urasc chestia asta si nu suport fumul sau mirosul de tigare); sa aiba in jur de 1, 70 ±10 cm, parut nu conteaza doar sa nu fie blonda pe dinauntru, sa fie deschisa la orice fel de conversatii sa nu fie timida. Fundabig grin?