| Elish090 a întrebat:

Sal,TPU. As dori sa întreb (mai exact pe băieți) ce va place mai exact la o fata?( de la caracter fizic pana la moral) gen sa o facă pe interesanta, sa va pună într un joc al cunoașterii mai profunde, sa va facă mai curioși?laughing(nu ma refer la sex*)

5 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Mie imi place sa fie ea insusi.

| RAY a răspuns:

Daca nu te referi la sex nu ai ce sa dscuti cu sexul opus,baieti sunt atrasi de sexualitatea unei fete de asta ne numim hetrosexuali,faptul ca pierdem timpul cu voi este ca vrem sex de la voi simplu, degeaba e olimpica la mate daca e urata frumoasa sa fie,carcaterul nu are vreolegatura cu atractia sexuala nici inteligenta,dorinta sexuala =aspectul fizic,atractia este inconstienta,e ca daca ai intreba dar ce culoare preferi de parca tu decizi asta nu creierul tau,cand vine vorba de sex,mancare alte chesti intrebari de genu nu au rostul sincer,dar sa vorbesc si despre iubire,iubirea nu este rolul atractiei fizice,desi ce e iubire e un mister din nou,cum apare e un mister,personal cred ca implicarea poate juca un rol important si increderea, daca la inceput te iei cu ea pentru sex apoi vezi daca merita sa o iubesti aici vb de incredere dar iubirea vine inconstent, eu sunt curios de fel si da apreciez o persoana care are cunostinte despre biologie, fizica, chimie, filozofie etc dar asta nu face sa ma atraga sexual si emotional poate

| RAY a răspuns:

Nu ti-am spus ce imi place la o fata, eu as vrea sa spun ce face o fata frumoasa ce o face de fapt frumosa

fata simetrica =despre simetrie ai invatat la scoala deci sti ce este

mica in talie =ca cica ai sanse sa faci un copil sanatos

sanii nu mici ca cica sa poti alapta deci nu s-a dovedit inca asta

fundul bombat o trasatura cand o faceam pe la spate si eram in 4 labe ca astfel numi explic

cica blondele cresc numarul spermatoizilor si da ne plac mai mult,mie imi plac roscatele

cica picioarele mici sunt o preferinta a unora mie nu

ochii caprui,slaba

carcaterul sa fie sincera,serioasa,glumeata, hotarata, neipocrita, neprefacuta

astea sunt fantezi aia frumoasa vrea unu cu banii sau unu frumos si aia cu carcater care caut eu nu exista, multa bafta la barbati frumosi si badboys

| WaterDrop a răspuns:

Sa fie copilaroasa ca sa`mi mai reduca din seriozitate sad

| DryIce a răspuns:

Sa nu fie larga.