| Edda23 a întrebat:

Baieti daca ati intalni o fata draguta ce a ajuns la varsta de 18 ani jumatatate insa nu a avut niciun prieten, nici macar nu a fost atinsa sau sarutata de un baiat ce parere ati avea? Cum ati reactina cand ati afla? Ati mai fi cu ea?[de ce nu a avut? pentru ca pur si simplu e mai atenta la baieti si pur si simplu nu a intalnit baiatul care sa trezeasca o anumita chimie sau nu stiu cum sa zic]Daca tipul nou intreaba de fostele relatii ce sa zica, adica nu ar rade pentru inceput? Ce pareri aveti?

20 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Draguta,fiecare cu norocul lui, tipa respectiva presupun ca tu esti si nu ar trebui s te simti rusinata, sunt si altele peste 20 d ani care nu au avut parte de ceea ce ai zis.
acest tip de fete sunt selective,sau nu au intalnit baiatul potrivit in fata careia sa se daruiasca,chiar oferind si un simplu sarut,unele nu accepta un iubit doar de dragul de a avea o relatie,ca majoritatea fetelor.
si nu trebuie neaparat sa-i spui tot unui tip nou,legat de fostele relatii,ii spui ca pur si simplu nu a mers,nu ai intalnit tipul potrivit cu care s ai o relatie serioasa.
daca nu stii sa saruti, saruti cum simti, nu este o regula.
te-am pupat si nu-ti mai face probleme.

| Klepto a răspuns:

Conceptii penibile si vestita faza "Hai ca sa ne lasam imaginatia sa zburde si sa ne gandim la cele mai stupide motive pentru care fata nu a fost sarutata sau n-a avut o relatie".

Daca gasesti un baiat si te respinge ca un prost pentru toate astea, eu zic ca tu esti mai castigata.
De ce pentru mine ca baiat ar conta daca a avut sau nu relatii in trecut? O fi asta un element definitoriu pentru a intra intr-o relatie?
Ca fata este mai selectiva cu cine se intalneste si nu sare din relatie in relatie ca restul, ca prefera calitate nu cantitate, asta ar trebui sa fie ceva atractiv nu ceva ce cauzeaza respingerea.
Sincer as prefera asa o fata decat o tuta cu +infinit de baieti la activ si care este dependenta de relatii si nu poate concepe viata singura.

Sincer nici n-as intreba de relatiile trecute, de ce sa ma intereseze trecutul cand pot sa ma concentrez pe prezent si viitor.

Daca gasesti baiatul potrivit, cred ca o sa cresti in ochii lui si nu o sa rade ci o sa te respecte pentru ceea ce esti.
O fata ca tine se gaseste mai greu in zilele noastre asa ca sa nu te schimbi niciodata.
Nu te cunosc, dar te respect pentru ceea ce esti si pentru principiile tale.
Rar mai gasesti o fata cu principii solide.
Sper sa gasesti pe cineva sa te merite.

| wildthing a răspuns:

Ce tampenie e asta? Mi se pare o prostie epocala sa parasesti o fata, pentru "vina" de a fi pura si casta. Stiu, stiu..."daca nu a mai avut pe nimeni e proasta", parca asa se zice...nu? Eu nu stiu de unde va vin conceptiile astea! Pai intotdeauna voi prefera o fata care nu a mai fost "atinsa", decat pe una care a fost spurcata inghitind kilometri de poola pana sa o intalnesc eu.

| WooLove a răspuns:

Cu capu pe Umeri in unele chestii, in alatele nu sunt de acord... tot inainte succes

| ToxicGirl a răspuns:

Sunt fata dar o sa iti rasp la intrebare. poate fata nu a gasit inca baiatul potrivit. vrea ca primul baiat sa fie cel special.si nu ma refer cu care sa faca dragoste.intradevar unii baieti nu prea suporta chestile astea.dar daca baiatul o iubeste atunci le va accepta.si daca cineva o intreaba de fostele relatii ori ii spune adv ori spune ca am avut mai multe relatii dar nu a fost ceva serios.

| Plague a răspuns:

Presupun ca tu esti. Nu, nu mi-ar pasa, chiar as prefera sa fiu primul pentru o fata de genul, din mai multe motive. M-as simti mai bine ca ai vazut in mine ceva ce la restul nu ai vazut. Mai rar dai peste fete care au fost in stare sa se abtina - deci nu o lua ca pe un defect cand spui ca nu ai fost cu nimeni niciodata. O sa iti gasesti si tu perechea, nu te teme; si o sa fie fericit ca nu te-ai dat pe mana altora pana la el tongue. Ai rabdare, ca iti vine vremea curand...la varsta asta incep relatiile serioase happy. Multa bafta

| perro12 a răspuns:

Daca fata ii draguta si nu a mai avut nici o relatie inainte cu nimeni(parca sunt intr-un film sf happy ) nu as lasa-o sa scape sub nici o forma.Cand te intreaba cineva despre fostele relatii si iti este rusine sa zici ca nu ai mai avut ii zici pur si simplu ca nu doresti sa vb despre trecut.
Oricum nu cred ca o fata trebuie judecata dupa numarul de relatii care le-a avut.Vezi aici este si o problema, daca ai avut multe relatii in trecut lumea zice ca esti cu*va si daca nu ai mai avut nici o relatie spune ca esti prosta.Vezi eu nu am aceeasi parere...conteaza ce sentimente are pentru tine si invers.

HF

| LifeIsAJoke a răspuns:

Daca u esti fata de care vorbesti poate vrei sa vb mai multe.Lasa-mi un pm cu id tau happy.

| ArcAnna a răspuns:

Aaaa adica tu.pai daca as fi baiat te'as evita.nu pentru ca nu ai avut pe nimeni ci pentru ca nu ai ceva in cap

| ArcAnna a răspuns:

Limbajul tau de balta lasa de dorit micuta...cum dracu te'o chema...tu vrei respectul meu? no way! eu nu pricep decat ca esti o frustrata care cere pareri pe tpu.get lost virgo

| ArcAnna a răspuns:

Nebuna esti.dai solicitare de prietenie crezi ca ce? dupa ceinjuri? nu fata, pleaca de aici

| ArcAnna a răspuns:

Invidioasa pe ce, manelista inculta? du'te fata de aici, cauta'ti o viata nou

| ArcAnna a răspuns:

Noua.

| ArcAnna a răspuns:

Esti o pierdere de timp. dupa toate astea ti'ai schimbat si numele.crezi ca nu te pot gasi? mai gandeste'te.doar ca nu ma agit eu

| Adrian1997 a răspuns:

Depinde cum arata fata aceea, presupun ca tu esti acea persoana, iti zic sincer ca n-are rost sa te gandesti la ce ti zic baietii, oricum un baiat isi cam da seama cand o fata nu a mai avut relatii cu alti baieti si e putin mai retrasa, asta o poti numi si calitate nu neaparat rusine de acel baiat ca vai de mine ce o sa zica.:*

| IonutBest a răspuns:

Pai eu daca asi in situatia aceasta in primul rand nu asi rade de acea fata si in al doile arand daca asi fii cu ea pentru miene este logic ca o iubesc si nu as vrea sa se simta prost ca nu aa avut nici un prieten pana acum si i-asi arata ce inseamna sa fie sarutata atinsa imbratisata magaiat si multe altele... intr-un fel e mai bine asa ca acea fata va avea prima iubire mai coapta la minte si nu v-a uita de aceasta in cazul in care este vorba despre o despartire

| Fre3Style a răspuns:

E ceva gen ridico dar nu am sa rad de tinelaughing acum na depinde daca nu ti ai gasit pe "fat frumos" asta e, nu rade nimeni de tine stai linwinking

| Edda23 explică:

@ArcAnna da eu sunt.Stii in general lumea zice vorbe rautacioase doar atunci cand este invidioasa.Nu am sa imi pun mintea cu tine ca nu are rost insa cred ca daca ai avea tu ceva in cap nu ai fi raspuns, ce poti sa faci asa e cu copii no talking.

| Edda23 explică:

Copiii*

| Edda23 explică:

@ArcAnna laughing Ce e cu tine?! care limbaj? Aaa al tau ai vrut sa spuilaughing Chiar nu cred ca ai 21 de ani.nu dai dovada.Na mai sunt si minti de copii pierduti in corpuri de oameni "mari"