| malishka93 a întrebat:

Baieti de ce aveti relatii cu alte fete, ne inselati daca prietena voastra va oferii ceea ce fiecare baiat doreste. iaka nu inteleg

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Tu n-ai insela daca ai avea mai multe optiuni? De sa cumperi doar un singur produs cand poti sa iei doua la acelasi pret?winking

| NickiMinaj a răspuns:

^ Inima e a ta, pana una alta. Ai putea sa o pastrezi tongue

| Paula007 a răspuns:

Nu stii sa scrii.ma intreb oare ce nu mai stii sa faci? si cu ganditul stai cam prost din cate vad : de ce nu te-ar insela?

| RobertClaudiu a răspuns:

Pai noi suntem nesimtiti si nu ne multumim nici odata cu ceea ce avem de asta si daca mai patesti sa nu mai puii la suflet

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai, vai, vai, cata tradare... pai vedeti voi? asta nu e iubire. Iubirea e unica, la fel si gesturile iubirii sau tot ceea ce faci pentru persoana iubita. Eu sunt baiat, si n-as trada niciodata, mai ales daca persoana iubita, din multa ei iubire - nu din frica- imi ofera tot ce are. "Asa e cand iubesti pui suflet si gresesti" canta cineva o data. Ai grija draga malishka cui i dai inima.