| AnaBejenaru a întrebat:

Doar pentru baieti... Daca voi va inselati prietena si aflati ca si ea a facut acelasi lucru, care ar fi reactia voastra?
Băieţi, ce vă trece prin cap când aveţi o luptă intelectuală (de replici) cu o fată, care se dovedeşte a fi mai deşteaptă decât voi? :lol:
Ce inseamna pentu voi cind spuneti,, ea e o fata buna,,?
daca prietena ta vorbeste cu un baiat zambeste cu el, devi imediat gelos?
1) Cat de repede uita baieti pe fosta?

cine raspunde sincer la toate primeste funda

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Bravo Ioano pentru intrebari!

| MαÐÐá a răspuns:

Intrebarile is sirecte si la subiect love struck
Prea directehee hee love struck
ca si @Elianna bv pentru intrebarihappy

| faranumemomentan a răspuns:

1) As vorbi cu ea si i`as zice sa sa terminam relatia daca tot nu ne mai iubim sau i`as zice ca suntem kit laughing
2)Depinde. Daca e vb de luat la misto as zice ca sufera prea mult de ea, daca e vb de lucruri serioase imi zic in gand : "E mult mai desteapta ca mine, m`a batut, damn. e perfecta :X "
3) Cand zic ca e buna ma refer ca arata bine, piept dezvoltat, spate bine facut laughing ma intelegi u
4) Da, dar dupa aia imi dau seama ca nu e nimic special si imi trece happy
5) Depinde, daca a fost desteapta si buna iar daca stiu ca am pierdut`o din cauza mea nu o uit asa repede, daca e o fata care nu prea am iubit`o si ea m`a parasit se uita repede tongue

Bye :*