| Andreutsa44 a întrebat:

Baieti,de ce va place asa mult oralul?tongue Si de obicei dupa oral unde ejaculati?tongue

4 răspunsuri:
| bogdan72 a răspuns:

Pentru prima intrebare: http://www.unica.ro/......10741.html

La a doua depinde de fata si de baiat. Sunt fete care accepta sa primeasca ejacularea in gura (si multora ne place sa le-o dam :)) ), sunt unele care accepta doar pe sani (si sunt ok si ei). Legat de fata... mai nu ma deranjeaza asa rau, dar e prea de filme porno.

| oOoBrBoOo a răspuns:

Nu e asa frumos oralul dar ne place cand vedem ce aveti voi mai frumos si ejaculam mai mult in pizdutza ca e mai frumos:X. FUNDA?smug

| IulianDBI a răspuns:

Ce raspunsuri avetii unii laughing.
Depinde de caracterul fiecaruia, eu unul prefer sa mai mult actul sexual decat un oral. Oralul e un fel de preludiu.
Depinde, uneori ejaculezi in gura ei, iar uneori pe sani, sau pe langa ea.

| whitesensation a răspuns:

Bai pustulica de ce te tot chinui sa pui intrebarile astea prea sexuale pentru tine, cred ca mai bine ai citi o carte, sau ai iesi sa socializezi, lasa naibi netu...