| korynutza a întrebat:

De ce multor baieti le place sexul oral? Care este motivul?

9 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Bărbații răspund foarte bine la stimulii vizuali. Ne place să privim, să vedem, comportamentele sexuale excită și sunt plăcute. Bărbatul poate vedea ce i se face, iar expresia feței fetei poate fi foarte atrăgătoare. De asemenea senzația poate fi asemănătoare cu un vagin, e cald și umed, dar poate fi total diferit deoarece limba are un control foarte bun. Unii bărbați, puțini, preferă sexul oral deoarece le dă impresia că umilesc fata, dar nu este așa.
Și fetelor le place la fel de mult să primească sex oral, dar de obicei sunt mai reticente în a cere asta deoarece multe nu se simt ok cu regiunea de "acolo jos" - o asociază cu ideea de murdărie, li se pare greșit, dar în cuplu nu există comportamente anormale, atât timp cât amândoi partenerii își doresc acest lucru.

| anonim_4396 a răspuns (pentru raspunz):

Asa au vazut in filmele dobitocesti-pornografice!

| raspunz a răspuns (pentru anonim_4396):

Este adevărat că sexul oral este înfățișat frecvent în filmele pornografice dar asta nu are nicio legătură cu întrebarea. Cred că este o ignoranță din partea oricui să respingi o formă de comunicare sexuală între doi parteneri care consimt, doar pentru că această metodă este înfățișată în filmele porno. Cred că relația de cauzalitate este inversă, adică sexul oral apare în filme porno pentru că bărbaților le place să primească sex oral.

| Jozefina a răspuns:

Nustiu de ce le place, da le place la nebunie...la fel cum s-a spus mai jos, eu cred ca este asta ca le lace sa priveasca fata, si de asta probabil se exstita ca si limba are un rol mare.de fapt cine stie :d

| breakbad a răspuns:

Banuiesc ca esti fata, da dar noi sa va facem oral sa va urcati pe pereti de placere.

| shippuden a răspuns:

Se excita happy

| S3RG1U2012 a răspuns:

Pentru ca sexul oral este cel mai excitant. cunosc dintr-o sursa sigura ca in unele filme porno barbatilor li se mai intampla sa cedeze penisul din cauza unor pastile stimulente luate in exces iar atunci se pune stop filmarii si o tipa ii face un blowjob happy... aiurea situatia

| Seth22 a răspuns:

Pentru ca este...foarte cald acolo in. guritahee hee.si simuleaza sexul normal.de aiahappy