| Zâmbărețu a întrebat:

Baieti, preferati ca cea cu care faceti sex sa fie epilata?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asa e igienic, desi da, in secolul 21 intr o tara ue, ti se pare normal sa intrebam asa ceva?

| corbulalbrosu a răspuns:

Calitatea sexului nu depinde de aspectul ''pasaricii'' nici cat e negru sub unghie. big grin

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mie imi place cand vine si ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ne luam dupa nenea Corbu, toti ar trebui sa aiba barba lui Bin Laden intre craci. Doamne fereste

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

In mod absolut sigur dragul meu EmptyBook, tu habar nu ai ca in occident si in alte tari civilizate mai ales in Orient, saloanele de coafare, aranjare, intretinere, si infrumusetare a podobei care defineste o ''pasarica'' existenta intre cracii ''junelor'' si a adevaratelor doamne din elita sau a celor din high life, au un imens succes, iar unele saloane dintre cele renumite chiar un succes fantastic, absolut ....nebun. Dar pentru a cunoaste aceste aspecte mai trebuie sa si circuli prin lumea larga, nu sa stai doar pe malul Dambovitei, nu-i asa? laughing NO COMMENTrolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Da, clar. Eu nu am iesit din Romania pana acum. Doamne fereste. Din pacate doamnele alea de "elita" erau si ele domnisoare cand era si Ceasca cavaler, ca si tine. Acum 50 de ani. Boschetele dintre craci era la moda in secolul trecut, nu acum. Era si o poza cu asta dar daca o pun aici imi dau astia bar permanent. Dinou.

Răspuns utilizator avertizat