| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, preferati ca fata sa fie epilata sau neepilata in zona V?

Răspuns Câştigător
| Anonyyymus a răspuns:

Epilata. Nu stiu cui i-ar placea sa vada o padure, mai ales in acea zona.

7 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Epilatawinking.

| 4l3x4nd3r a răspuns:

Epilata mai ales in zona "V" suntem si noi (generatia tinara) la anumite standarde asa ca nu mi-ar placea sa va o padure si atit... in plus ce nu suntem in epoca medievala...

| c0sm1n198opt a răspuns:

Epilata

| adrian0123 a răspuns:

Epilatawinking

| DonyHD a răspuns:

Ce intrebarelaughing, suntem in secolul 21 normal ca epilata.happy

| gabril19 a răspuns:

E bine sa fii epilata...cel putin din punctul meu de vedere.