| anonim_4396 a întrebat:

Baieti(sau barbati), voi ati putea dormi o noapte intreaga in acelasi pat cu o fata care va place mult, dar fara sa faceti sex, doar sa o tineti in brate? Chiar daca voi o doriti mult... V-ati putea abtine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pentru ca n-as dormi nici eu dar in mod sigur nici ea

23 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu nu sunt barbat, dar toti barbatii pe care i-am cunoscut eu se pot abtine. ca doar nu sunt animale, ce naiba. sigur ca e greu, mai ales daca te gandesti doar la dorinta, dar in nici un caz nu e imposibil.

nony
| nony a răspuns:

Cred ca as putea, dar a doua zi nu prea imi imginez cum o sa merg big grin.probabil ca la prima ora sunt pe treaba, ca tu ai zis noaptea, dar dimineata nu se punehee hee
Dar ce zici tu este un chin, mai ales daca se mai si fataie prin pat toata noaptea sad

| Pho3nix a răspuns:

Da...as putea sa ma abtin big grin

| Encore a răspuns:

Am facut asta cu prietena mea, deci da si nu e vorba de abtine, e vorba daca vor amandoi tongue

| remus a răspuns:

Abtinerea nu este exclusa, din partea mea mai greu dar nu imposibil, totul depinde de fata la urma urmei.

| andreig a răspuns:

Da normal...

| Alex >D a răspuns:

Daca ne umplem timpul cu altceva sigur ca te poti abtine.

| ka2 a răspuns:

M-am abtinut! happy e foarte dificil.

| ricafarafrica a răspuns:

Creed ca este posibil, dar ala are mult de indurat big grin

| hanry a răspuns:

sigur ca da

| julliano a răspuns:

Mi s-a intamplat de cateva ori si acum peste ani regret ca nu a fost mai mult. Dar atunci nu puteam si chiar le-am refuzat eu pentru ca iubeam intr-adevar pe cineva si nu voiam sa o insel. Acum realizez ca mai bine o inselam,,,

| Deer a răspuns:

Nu-s baiat, dar mie mi-ar fi cam greu sa ma abtin laughing Ehh, totul e posibil daca vrei big grin

| nimeni_1451 a răspuns:

Nu sunt baiat, dar am dormit o noapte cu prietenul meu si am avut o tentativa..., dar pana la urma m`am razgandit si el m`a inteles. pot spune ca fost foarte frumos... daca te iubeste stie sa astepte, daca nu...pa pa wave

| leonet09 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
cum asa...
o desvirginez imd daca am 18 ani

| Blu_7007 a răspuns:

Da... orice e posibil daca ai ambitzie...ca sa zic asa...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. am fost pus in situatia respectiva si m-am abtinut.de trei ori am primit reprosuri.ar fi dorit sa fiu mai slab si sa nu rezist chiar daca ele spuneau din gura NU dar ochii spuneau DAAAA.de mai multe ori am fost apreciat ca fiind un domn.ma rog, fistecare cu parerea ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubito o sa-ti treaca, la un moment dat ii dai seama cat pierzi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma pot abtine, nu m-am putut abtine, am devorat-o cu totul...pt ca asta a vrut, si m-a tentat happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuuuuuuuuu, mas abtine 5 min sa cumpar un prezervativ!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da eu asi putea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cei care spun nu fie fac glume fie gandesc cu pla
sigur ca te poti abtine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca nu laughingdar asta e depinde de amandoi