| monicaaa17 a întrebat:

Voua va place sa faceti gesturi romantice? Sa oferiți flori(pentru baieti),sa scrieți mesaje romantice,poezii,sa va tineti de mana, îmbrățișări?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa vina la mine una cu povesti din filme ca o resping pe moment, mai bine nici nu o bag in seama asa par civilizat si o las de izbeliste.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, îmi plac, dar nu prea fac.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt romantic, dar nu ca un batranel, cu poezii, flori si mesaje.
Cu florile nu am nimic, sunt un gest frumos, dar ma scot din zona de confort.
Imi exprim romantismul prin comportament, si ofer dulciuri. Cand o tipa mi-e draga, nu e nevoie sa-i recit din materia de BAC, pentru ca se vede clar in comportamentul meu, ca o deosebesc de restul lumii. Sunt lipicios si fizic, dar nu in mijlocul strazii, si nu fac selfie in timp ce ma pup cu ea. Romantismul cere intimitate.

| Drimmero a răspuns:

Depinde acum, pot fi si destul de romantic atunci cand sunt stimulat in acest sens. Mi se pare prea copilaresc sa scriu poezii sau mesaje prea siropoase,, cred ca un simplu Te iubesc e suficient urmat de fapte, nu de vorbe. Flori nu prea dau, as face risipa aiurea ca oricum ajung majoritatea la gunoi

| Celcestietot a răspuns:

Da, sunt una din cele mai romantice persoane de pe toata suprafata Pamantului, trebuie sa ma credeti rolling on the floor!

| LoveSleep a răspuns:

Tu ai vazut cat costa un buchet de flori?

| SilentRain a răspuns:

Oh hell no, nu ma pricep la genul asta de mizeri
Am modul meu de a arata unei persone ca o apreciez

| Dalmore a răspuns:

Ai mai pus întrebarea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După oferit flori, mai cam pierdut.
mă rușinează chestiile astea blushing sunt demne de filme de privit sub stele care nu rezonează cu realitatea. După ce cunosc fata și o plac n-am nimic împotriva sa fiu romantic, dar nu cu poezii și ținut de manalaughing nu am de ce sa țin de mână și să stau îmbrățișat doar așa, ca și cuplurile alea care se ling pe bănci și ei cred că sunt super romantici, când ei sunt de fapt ciudați.

| ILoveCringe4427 a răspuns:

In general nu, poate doar la o ocazie speciala. Daca incerc sa fiu romantic alta data e pentru ca ii place la fata