| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, v-ar place o fata care are urme de la cosuri pe spate si pielea nu chiar perfecta? si uneori mai are si pe fata niste cosuri, dar ii trec repede. Va plac fetele mai grasute? Conteaza atat de mult aspectul fizic?

5 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

Pai prima data nu te iei dupa aspect? Dar depinde om cat de superficial este, prima mea prietena era un pic grasuta, a doua era un pic cam pitica si mai avea si doua, trei cosuri, da le-am iubit din toata inima si inca ma mai gandesc la ele, daca iubesti cu adevarat, esti dispus sa treci peste aceste mici defecte, caci si eu si tu, noi toti avem defecte, nimeni nu-i perfect

| BOGDAN a răspuns:

Da. pentru mine ffff mult. pentru mine o fata poate fi oricum dar daca nu e frumoassa egal cu 0. altii apreciaza altceva

| inginer a răspuns:

Eu nu sunt baiat. Dar stiu ca o fata trebuie sa aiba grija de dansa - daca e grasa - sa manace mai putin si sa faca sport, daca nu are pielea curata, sa mearga la medic si sa nu se lase pana nu isi rezolva problema. Nu ma iau de oamenii care au defecete de la natura care nu pot fi corectate, dar nu-mi plac fetele care nu se ingrijesc si se gandesc ca "lasa, sunt frumoasa si iubita oricum". Nu zic sa se dea cu tona de tapet pe post de machiaj si sa umble in chiloti ca sa arata ca are picioare frumose - dar sa vrea sa arate cat mai bine - da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de baiat. In mod normal, daca ar fi indragostit de tine, nici nu s-ar mai uita...
Iar faza cu fetele grasute e ok. E bine sa ai forme.
Trebuie doar sa ai grija de tine. Simte-te tu bine in pielea ta, iar restul vine de la sine.

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Mie imi place mai grasute si de alea am avut. Nu vrea doar piele si os. O strang in brate se indoaie oasele laughing Si ce daca are niste cosuri, o sa-i treaca. Aspectul fizic, daca esti indragostit si o iubesti(daca e prima gagica facuta la vrajeala nu poti sa-i zici ca o iubesti, doar iti place de ea laughing Pe vremuri era faza prima fata prima iubire...acm... bafta