| CatalinaM a întrebat:

Pt baieti: cat de mult conteaza aspectul fizic la o fata?

Răspuns Câştigător
| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Pt mine aspectul fizic al unei fete contează în proporţie de 45 %(să fie frumuşică), contează mai mult cum se comportă în societate si dacă are creier să gândească.Pa, pa
PSbig grinegeaba o fi ea frumoasă dacă este proastă şi nesimţită

4 răspunsuri:
| Bubble13 a răspuns:

In ziua de azi pentru majoritatea baietilor conteaza cel mai mult aspectul fizic din pacate. nu spun ca nu trebuie sa aiba si aspectul fizic importanta lui,insa mai sunt si alte lucruri care trebuie luate in vedere cum ar fi personalitatea,inteligenta, puritatea, etc.

| dragonul96 a răspuns:

Aspectul fizic conteaza in jur de 65- 70%

| RockLegend a răspuns:

Conteaza...

| Mouse_9540 a răspuns:

Depinde de caracteru fiecarui barbat/baiat, unii tin mai mult altii mai putin...in mare da aspectul fizic conteaza 70% dar daca un baiat tine la tine, o face si fara un aspect fizic impresionant.
Parerea mea!tongue