| CristinaElena96 a întrebat:

Cat la % conteaza aspectul fizic la o fata baieti?

Răspuns Câştigător
| Marius_3437 a răspuns:

Conteaza foarte mult. Dar, cu cat este mai inteligenta, cu atat ponderea frumusetii fizice, se diminueaza.
O femeie inteligenta este frumoasa.

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are importanta deoarece eu nu voi avea parte de fericire.

| ascovit a răspuns:

So.conteaza si ala, dar depinde si de fiecare persoana. Insa conteaza si astpectul fizic, nu in ultimul rand./

Pt. mine'e 30 %

| Pitic a răspuns:

Nu; s baiat sa sa iti zic o chestie
e o tipa mai rasarita iese in evendta fund enorm sani chesti atitudine fite frumusete nemai intalnita dar cand deschide gura iti vine sa fugi sa fugi nu gluma
fata e frumoasa da e proasta, nu le are cu dictia nu le are cu romana e de la tara saraca da e frumoasa se imbraca super bine,
niemni nu ar etupeu sa mearga cu e ape strada sa deschida aia gura ca s efac de tot cacatul plus ca vocea e pitigaiata nu stiu usor ragusita habar nu am rolling on the floor da e sow cand deschide gura, multi baiati au spus ca nu ar sta cu ea decat daca ar fi muta, ar luao si de sotie
deci aspectul fizic e important dar nah nu prea mult frumusetea dureaza putin inteligenta dureaza pana inchizi ochii.
frumusetea te ajuta sa agati mai repede dar daca intalnesti pe cine trebuie si are rabdare sa te cunoasca. nu iti mai trebuie nici o calitate fizica,,.

| Narcis2007 a răspuns:

La inceput vreo 50% dupa cam vreo 30%...degeaba ii frumoasa daca e proasta...

| DarQueen a răspuns:

Pentru mine, 25%. Contează frumusețea interioară.

| CristinaElena96 explică:

@misoginu,de unde stii? fericirea apare cand nu te astepti

| JohnnyBi a răspuns:

Pentru cocalari peste 80%. pentru barbati cu creier in cap, nu prea mult. un om isi da seama ca o femeie daca e frumoasa si proasta nu face 2 bani gauriti.

| Tiberius a răspuns:

70% orice barbat sanatos vrea langa el o femeie frumoasa.

| 211wasgnij a răspuns:

Pentru mine foarte putin, intr-adevar trebuie sa arate cat de cat bine dar cand deschide gura si-mi impartaseste propriile sale ganduri atunci isi da examenul final.

| SEAL a răspuns:

100% iar inteligenta inca 100%

| Dragooos223 a răspuns:

50% dupa mine adica nu chiar 45%,,, trebuie sa fie si frumoasa da sa nu fie nici proasta funda puppy dog eyes?

| marculescumihai a răspuns:

Conteaza cam...thinking 50-60%.E adevarat ca frumusetea interioara e importanta dar ce-i care zic ca nu conteaza deloc sau in proportii mult prea mici sunt doar niste mincinosi.Niciodata nu o sa fi cu cineva pe care nu-l consideri atractiv si din punct de vedere fizic.Pe scurt nu trebuie sa fie nici zeita frumusetii dar nici godzila. O fata draguta, cu simtul umorului si cu care sa poti sa vorbesti ( adica sa nu fie proasta) e perfecta, pentru multi dintre noi.

| Pregnant a răspuns:

Pentru mine aspectul fizic e oarecum indiferent. Nu-mi doresc o fata care sa fie cine stie ce dezvoltata, dar nici deloc. Un pic sa se vada din profil ca e fata si nu baiat, dar foarte mult conteaza faţa.

| DanDannn a răspuns:

0%... Nu conteaza cat de frumoasa e o fata, daca pe dinauntru e o urata.winking

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

98% aspectul fizic. Cei care zic ca ei vor una buna la suflet etc etc... Mint. Ce ei vor http://www.google.ro/......tp?/imgres SI ea e buna la suflet va spun eu. Ei bine nu frate eu vreau http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Razvan_8261 a răspuns:

40% pentru mine conteaza mai mult frumusetea interioara

| k1d0w a răspuns:

Acuma depinde de baieti pentru ca unii se uita numai la fizic nu se mai uita cum gandeste fata respectiva sau alte chestii, si mai sunt altii care aspectul fizic conteaza 50% restul comportament, gandire, etc dar oricum pentru o fata e clar ca trebuie sa se ingrijeasca sa fie cat mai frumoasa. funda?big grin

| mikblond a răspuns:

100% iti zc eu

| Narcys_9459 a răspuns:

75%

| ursuletzz a răspuns:

Asa ceva nu poti sti si nu poate sti nime pentru ca sunt 10000 de feluri de baieti pe uni ii interese3aza doar aspectu pe uni patu etc.