| BabyLove_7970 a întrebat:

Baieti, v-ar placea sa primiti de la iubitele voastre un tricou pe care sa scrie "L-am primit de la cineva care ma iubeste mult" sau ceva de genu`?

8 răspunsuri:
| adina_6125 a răspuns:

Sunt fara si daca asi primi de la iubitul meu un ticou pe care sa scrie ceva foare romanitic si dragut las adira si lasi si purta

| Anonim a răspuns:

Miar placea

| Razvan a răspuns:

N-as purta asa ceva nici daca mi-ai pune pistolul la tamplalaughing
Nici ca baiat si nici ca fata

lolita
| lolita a răspuns:

Probabil daca este indragostiti sau foarte romantic, sincer eu ca fata nu as purta asa ceva.

| foxi a răspuns:

Da, dar fara a-l purta!

| Miauti a răspuns:

Cu mesajul ala pare cocalaresc.

| Adolescentul a răspuns:

Un trico personalizat dahappy insa nu stiu ce fel de mesaj mi-as dori, probabil love u for ever, love is in the airhappy nu stiutongue

| JoeyAlexander a răspuns:

Eu am primit unul cu un dracusor cu burtica rusinat pe care scria "Sunt un dracusor fierbinte " laughing