| DenissaDeny a întrebat:

Heyy baietii, vreau sa-i cumpar iubitului meu un cadou si nu prea stiu ce, voua ce v-ar placea sa primiti de la iubitele voastre?

Răspuns Câştigător
| Blu3Smyle a răspuns:

Voi va cunoasteti cel mai bine cumparai ceva intim nu scump (nu ca eu sunt sgarcit dar ma refer la ceva extravagant) ceva ce stii ca o sa-i placa mai ales daca va iubiti mult pana si un creion o sai aminteasca de tine in clipe grele credema.Succes!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ofera-i o noapte de neuitat, cu siguranta ii va placea sau ce stii ca-i place cel mai mult, un ceas, un parfum, o camasa.
Te pup!

| 0x11111051 a răspuns:

Voi credeti ca la baieti le plac numai hainele si parfumurile? Astea le place la fete. Incearca sa-i faci o zi de neuitat. Despre cadou (un cias, sau ceva legat de tehnica). Iar seara, fa-i o noapte de neuitat.

| Voidwithin a răspuns:

Portofel, ceas, tricou, camsa.

| chazz a răspuns:

Iubire,sex,sex,sex,sex!

| AshWater a răspuns:

Parfum, haine, DvD-uri, unora le place si jocurile videohee hee. Tu ar trebui sa-l cunosti deja, asa ca stii ce-i place si ce nu-i place. big grin Succes!