| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, v ar placea sa stiti ca iubita voastra nu a mai facut sex oral nimanui pana sa va faca voua? happy

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu cred asa ceva daca mi-ar zice. iubite vezi in filmele cu turci si indieni

| RAY a răspuns:

Sincer da, mi ar placea, dar voi alegeti mereu badboys sansa sa nu faceti oral e mica asa ca dupa ce vedeti ca aia sunt curvari vedeti si de baieti cuminti de care va folositi

| Samariteanul a răspuns:

Ma,sincer cred ca da, desi nu asta conteaza...dar in cazul meu eu sunt un om curios, deci cred ca as vrea sa stiu.

| August99 a răspuns:

| bogdan72 a răspuns:

Nu.

| beatingtheemeat a răspuns:

E o onoare si o importanta de mare valoare.