| RebecaDragomir a întrebat:

Intrebare pentru baieti:

Daca aveti o amica buna, dar care nu e iubita voastra, v-ar placea sa va surprinda si sa va sarute, apoi sa va faca sex oral?

si inca o intrebare..cand faci sex oral, trebuie doar sa o bagi si sa o scoti din gura?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

La prima intrebare raspunsul este DA. Orice barbat ar fi de acord cu asa ceva. Sexul oral este mai complex decat banuiesti tu draga mea. Buzele trebuie sa se stranga perfect cam cum ai proceda cu inghetata dintr-un cornet.Aceasta miscare o combini cu atingerea glandului (capul penisului) cu limba si lingerea acestuia pentru a stimula senzorii placerii plasati in pielea fina, pe urma este miscarea acea de care intrebai tu. Deci sexul oral atat cel facut de fata cat si cel facut de baiat este de fapt o arta daca vrei sa fie bine executata si sa produca efectul scontat.

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Vad ca esti pusa pe treaba laughing Asteptam cu nerabdare urmatoarea intrebare si anume " Aseara mi-am sarutat amicul si i-am zis ca vreau sa-i fac sex oral. Mi-a tras o palma. Ce sa fac? pls ajutor. Eu chiar il doresc. Ce drog sa-i pun in bautura?".

| RebecaDragomir explică (pentru Aasdfghj):

Intrebam asa de curiozitate draga, nu imi duce tu grija

| Aasdfghj a răspuns (pentru RebecaDragomir):

"Curiozitatea a omorat pisica." laughing) Nu iti duc tie grija pentru ca fete ca tine sunt o gramada. Nu duce nimeni lipsa de voi. In schimb imi este mila pentru saracul baiat. E de inteles de ce majoritatea baietilor cred despre fete ca sunt obsedate sexual. Succes!

Mai astept intrebari. Imi schimba dispozitia cand le citesc.

| RAY a răspuns:

Niciodata as vrea asa ceva de la o prietena, daca tu te consideri un obiect sexual e problema ta eu de la o prietena /amica astept sa avcem ce vorbi, cand vreau sex se gaseste pe centura sau isi faci relatie serioasa

| LoveSleep a răspuns:

Hai să ne rezumăm doar la sex oral.

| SkyPilot a răspuns:

Nu. Prefer sa o pastrez ca amica. Daca vreau sex oral imi gasesc eu singur pe cineva.
Mi-ar placea ca iubita mea sa ma surprinda, dar asta e altceva.

Cauta si tu pe internet cum se face sexul oral happy Si nu e vorba numai de tehnica, daca nu il faci cu pasiune, mai bine nu il faci de loc. Nimic nu e mai frustrant pentru noi decat un oral prost facut.

Răspuns utilizator avertizat
| Țoglă a răspuns:

Ai fi ce-a mai bună amică.Vă distrați și voi, mna. Dacă nu o să vrea, nu o să fie mare tam-tam.(aproape imposibil să refuze).