| pisicutza_6698 a întrebat:

Baieti, va mai plac virginele? vad ca toate fetele se grabesc sa-si incepeaca viata sexuala de mici. voi ce preferati, cu o virgina sau cu una experimentata? argumentati.

8 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Conteaza omul,nu daca are un himen sau nu,ca am luat-o razna cu intrebarea asta.
Sa judeci un om din prisma trecutului sau, fie el si sexual, e penibil.Bine,daca are cazier pentru furt, ca si-a ucis vecina de la 2 cu o surubelnita, e alta treaba.In rest, nu consider normal si de bun-simt sa intri cu picioarele in viata omului.

Conteaza sa existe compatibilitate intre doi oameni, caci de aia exista asa multe despartiri.

Faptul ca fetele respective isi incep viata sexuala de mici denota alte lucruri si nu au nicio legatura cu subiectul in cauza.

| NickiMinaj a răspuns:

Nu pot intelege obsesia cu "baieti, ce va place?". vorba lui mircea badea, cui ii pasa? laughing

| vlaaddd a răspuns:

Bataie de cap cu virginele astea.

No offence printeselor love struck

| Allexis a răspuns:

Daca sunt mici, degeaba incep viata sexuala. Oricum nu sunt suficient de dezvoltate incat sa simta placerea asa cum o simte o femeie ajunsa la maturitate. Asa ca, mai pe scurt, nu-mi pasa de "experienta" unei copile. Daca e vorba de fete care au trecut de 18 ani si inca mai sunt virgine, as putea fi surprins, dar nu as spune ca imi place ideea asta. Nu ma incalzeste cu nimic o femeie care nu stie sa faca nimic in pat. Iar daca au peste 25 de ani si sunt virgine, alea sigur au o problema mare. Nu mi-as dori o sotie virgina, asta e clar. Sa fii virgina cand te mariti e semn de prostie.

| Jurnaldedecembrie a răspuns:

Nu sunt baiat dar consider ca o fata virgina mereu va conta mai mult decat una care la 15 ani s-a dezvirginat. Daca e vorba de o fata +20 virginitatea nu mai conteaza dar trecutul conteaza.
De obicei aceste ''veverite'' care se dezvirgineaza la varste fragete nu pot oferi decat sex si atat, se transforma in fete de moravuri usoare.In concluzie, depinde de varsta.

| alphastreet a răspuns:

Mai eu zic ca e mai bine sa ai o prietena virgina decat sa stii ca prietena ta sau sotia ta a trecut pe la 20 inainte de tine

| anonim_7528 a răspuns:

Esti cumva nehotarata daca sa iti incepi viata sexuala sau nu?laughing

| LOMu a răspuns:

Eu as prefera o virgina mai nexperimentata... inca nu am facut-o stiu jalnic...sad