| Rebecca_2332 a întrebat:

Sall. Intrebare pentru baieti: Va plac virginele? V-ar placea sa aveti o relatie sexuala cu o virgina? (Simpla curiozitatebig grin) Pstongueot raspunde si fetele in locul lorlaughing!
Tnx.

Răspuns Câştigător
| EdwLo a răspuns:

Da de ce nu? happy Inoccenta, timida, nefolosita de cine stie ce... cocalar. stramta big grin Uhhh. Sunt adorabile

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NoSmile a răspuns:

Waw,nu stiam ca fetele virgine sunt atat de adorate, adica suntem ca si eu tot virgina sunt:-)si am de gand sa mai fiu mult asa.e rau?

| baiatulxboyx a răspuns:

Mie unul, nu, nu mi-ar placea, pentru ca necesita multa rabdare si... eu sunt genul mai erotic, mai nerabdator, mai pervers intr-un cuvant.Una dezvirginata ar avea mai multa experienta whistling.
Insa nu spun ca daca e virgina, nu as fi cu ea.Am o fata acum dupa care sunt innebunit, arata super bine, cur bombat, sani, atitudine, caracter, are si o fata draguta si pe deasupra e si desteapta, plus ca e si virgina.Cred ca as da orice sa fiu eu primul care face sex cu ea, insa eu nu caut asta la ea, pur si simplu sunt cel mai fericit daca doar o tin de mana.

| george89 a răspuns:

Doar o relatie sexuala? mie mi-ar placea ceva mai mult de atat, dar hey, poate sunt eu de moda veche, dar eu asa gandesc tongue

| CuppiDoon a răspuns:

Daca este relatie sexuala nu mia este virgina fata.
Ce ai spus tu poate ar insemna relatie de amicitie.

Da, mie mi-ar placea sa fiu cu o fata virgina. (funda)

| RegeleRasului a răspuns:

Da... de ce nu? mi-ar placea

| PuFoS97 a răspuns:

Da.dc nu sensibila, timida si nefolosita d altu laughingrolling on the floor

| Andra_1279 a răspuns:

Da hai sa iti zic eu tongue Le place ideea de a fi "primii pe lista", au impresia ca au castigat un trofeu dar din punct de vedere sexual nu se omoara... prefera tipele experimentate care stiu de toate...
Daca esti virgina, te-as sfatui sa pastrezi asta pentru baiatul care merita si care te iubeste pentru ca acela va fi langa tine si inainte si dupa... Nu te da "cadou" cuiva fara sa il cunosti. tongue Bafta!

| emaikala a răspuns:

Adica vrei so tio bag?happywinking