| Dana1793 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele cu soldurile late?

10 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Arata frumos in pozitia : capráwinking. ce, nu e adevarat?

| MM a răspuns:

Asa, ca mine? tongue Sunt fete ca oricare altele. Asta nu e un criteriu dupa care sa clasifici fetele.

| Roberta00 a răspuns:

Pai fiecare cu corpul lui...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sint fete cu solduri latebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara de faptul ca au forme rubensiene?!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune ca cele care au solduri late nu mai sunt domnisoare...dar...nu la toate se intampla asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat. Fieacre are anumite preferinte. Unora le plac fetele slabe de li se vad oasele prin piele, altora fetele grase, sa aiba pe ce pune mina. Si altora fetele nici grase nici slabe... logic happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca in primele momente se tinde spre o impresie usor negativa din punct de vedere estetic, dar incet-incet iti dai seama ce risti sa pierzi. Pana la urma tot ce conteaza cel mai mult e personalitea, nu fizicul. Prin urmare, daca "savurezi" felul ei de a fi, soldurile vor deveni superbe; daca o urasti, vor arata urat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac la nebunie fetele pe care ai de ce le apuca

| Dana1793 explică:

Era o intrebare pentru baieti, ma gandeam ca nu e nevoie sa mentionez ca va dati seama. Si vroiam sa stiu daca le plac, sau le displac soldurile late la fete.