| VacutzaRoscata a întrebat:

Baieti, va plac fetele cu soldurile mai late sau cele cu picioare mai slabe? si de ce?
funda love struck

3 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Evident ca cele cu solduri late si cu forme atrag privirile baietilorwinkingscandurile sa treaca la pus parchetrolling on the floor!

| ThePunisher a răspuns:

E o chestie care tine de instinct. O fata cu soldurile mai late va fi intotdeauna atragatoare (bineinteles, atata timp cat e bine proportionata). De ce? Pentru ca de regula sunt mai fertile, raman insarcinate mai repede, iar instinctul pe care noi il numim sexual, de fapt este instinctul de inmultire, de perpetuare a speciei. Este acelasi motiv pentru care o fata se va uita la un baiat solid, lat in umeri. Aceste detalii (sani bine dezvoltati si solduri late in cazul fetelor, si umeri lati si corpul puternic la barbati) indica gene bune, puternice, deci un partener bun pentru procreere/perpetuarea speciei/inmultire.

| Treble995755 a răspuns:

Ne plac fetele bune in sensu...cu curu mai suplu si sexy si cu sani mari :X