| Dearscorpion a întrebat:

Baieti, va plac fetele mai cuminti sau cele cu caracter mai rau? pe care le preferati?

Răspuns Câştigător
| calin3003 a răspuns:

Mie cele mai cumintzele... cu capul pe umeri happy

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Daca ar trebui sa le luom de nevasta, pe acelea cuminti. Daca nu, cat mai vulgare. Pa!

| Alex0194 a răspuns:

Mai conteaza de care? sa fie numa; daca ma inteleg bine cu ea poate fi oridecare

| pitcrv a răspuns:

Depinde
daca dorcesc o relatie pentru viitor normal ca caut o fata cuminte
dar daca doresc o aventura e logic sa caut o fata mai vulgara

| Al3x_8582 a răspuns:

Poi acum depinde.dar eu as zice sa fie undeva pe la mijloc. Adica nici prea cuminte dar nici prea exageratabatting eyelashes

| thmmy a răspuns:

E bine sa ai din amandoua happy ( cel putin asa prefer euwinking