| iamharrystylesgirl a întrebat:

Baieti,voi ati respecta faptul ca o fata e virgina?

21 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

...unii da, altii nu, dupa sufletul si generozitatea fiecaruia.

| mgtow a răspuns:

O respect dar faza e ca nu am ocazia sa o intalnesc.

| Prezidentul a răspuns:

Sex, sex... Chiar conteaza?

| AlexanderAdrian a răspuns:

Foarte multi barbati isi doresc virgine pentru ca sunt complexati. Si sunt convinsi ca luand o virgina, fata respectiva nu poate face o comparatie cu alti barbati si ei vor parea ok in pat.

Mai sunt si cei care o fac din motive religioase sau de asa zis orgoliu personal, fiecare cum i se nazare.

De ce sa nu fie de respectat o virgina? De ce sa nu fie de respectat si o fata dezvirginata daca e o fata normala, cu principii si respect de sine, care-i problema?

| Wihox a răspuns:

Probabil ca as vedea-o mai bine pentru ca e virgina, dar oricum o respect.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu chiar...

| neutrino a răspuns:

Nu, trebuie sa o fac urgent femeie!

| Emilian65 a răspuns:

Sigur ca as respecta-o.

| SkyPilot a răspuns:

Da, l-as respecta. Depinde insa si cum definesti in aceasta situatie "a respecta". Nu as incerca sa o conving sau sa o zapacesc cu mangaieri. Daca este sa se intample ceva, trebuie sa vina de la ea si sa fiu convins ca vrea intr-adevar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica? Cum sa respect acest lucru? Ma doare-n fund ca e virgina, la fel cum ma doare de alta ca nu e.

| THCC a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-e tot una daca s-au spalat 10 oameni cu periuta ta de dinti sau e noua?

| anonim_4396 a răspuns (pentru THCC):

Nu mi-ai inteles intrebarile si nici raspunsul. S-o lasam asa.

| Voidwithin a răspuns:

Depinde de fata, probabil ca da.

| Happyjump a răspuns:

Fata? Mai toate își pierd virginitatea când sunt fetițe

| rapp2020 a răspuns:

Da,asta ar insemna ca asteapta dragostea adevarata.Dar mai rar intalnestilaughing asa ceva

| MotanAndrei a răspuns:

Eu am respectat si voi respecta mereu fetele, indiferent de natura lor. O fata nu trebuie respectata doar pentru faptul ca e, sau nu virgina. O fata trebuie respectata cand are un suflet mare si intelegator. Ca unele sunt manipulate si stricate de obsedati, asta e alta chestie. Multe fete gresesc mult din cauza alegerilor gresite. Eu unu nu sunt in masura sa trag concluzi, las concluziile sa confirme faptul ca manipularea poate fii facuta de catre toti. Doar sa ai cap si minte de manipulator.

| SebastianCMT a răspuns:

Sincer? Da, pentru ca asa zisele virgine, sunt pe cale de disparitie, si cu ele, sau langa ele iti poti crea o relatie stabila, daca ai grija de ea si va intelegeti!

| GeorgyGirl a răspuns:

Pe vremuri asa era normal dar acum nici nu mai conteaza pentru unii.desi asa ar fi frumos sa fie respectata uite ca unii rad de ele si nu doar baietii ci si fetele, eu am avut o colega in clasa virgina in clasa a 12-a si toate fetele faceam glume pe seama ei probabil de invidie...nu le lua in seama oricum e un lucru foarte bun sa fii virgina nu e de ras e de respectat.

| Torres92 a răspuns:

Fata virgina?
Unde gasesti asa ceva?

| Andrei234141 a răspuns:

Da normal ca l-as respecta, avand in vedere ca fosta mea prietena nu mai era virgina de la 13 ani... trist stiu

| iamharrystylesgirl explică:

Eu sunt, si ma mindresc cu asta.