| anonim_4396 a întrebat:

Baieti,voi ..cand v-ati dezvirginat, in cat timp ati ejaculat? dar a doua oara? dupa cat timp ati reusit sa rezistati mai mult? cum ati putut rezista mai mult ..adica nu stiu, erati virgini totusi ...era prima data.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am baut vreo 20 de sticle de vin sa uit ca fac cu aia numai stiu probabil ca am patit si asta

| Wøodenpints a răspuns:

Ca orice mascul adevărat, cel mai bine e cu petul de bere lângă tine.
Și ca orice activitate de pe lumea asta, va fi cu 20% mai interesant dacă ai măcar 3 beri la bord. Și dacă nu ai probleme cu plictiseala te ține și mai mult de 30 de minute fără probleme.

| JosePpPp a răspuns:

1. 16 ani. 2. Maxim 2-3 minute. 3. Cam la fel. 4-5 in colo deja te ti minim 10 minute in colo din ce in ce mai bine.