| AndreeaDarie a întrebat:

Am 17 ani, si recent mi-am pierdut virginitatea, si nu stiu daca e posibil sa raman gravida. Prima data, nu ne-am protejat dar nu m-a dezvirginat pentru ca nu a putut, tot prima data el a ejaculat dar nu in mine, ci pe langa, dar atunci cand nu ne-am protejat nu a reusit sa ma dezvirgineze. Apoi a 2-a oara cand am facut-o cu prezervativ, a mers, si a curs si sange, de abia atunci s-a rupt himenul, iar dupa 2 zile dupa ce m-a dezvirginat, mi-a venit ciclu. Intrebarea mea e, pot sa raman insarcinata?

Răspuns Câştigător
| ioanaioana a răspuns:

Nu esti insarcinata stai linistita. Daca ai fi ramas insarcinata ciclul ar fi trebuit sa iti intarzie. Si te rog eu nu mai fa fara protectie. Tine minte data in care ti-a venit ciclul pentru ca are legatura cu ovulatia.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca zici ca ti a venit ciclu nu poti, dar pe viitor nu te mai baza pe noroc si folosete mereu protectie

Răspuns utilizator avertizat