| Any_2443 a întrebat:

Baieti, voi ce parere aveti despre fetele care fac sex oral?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Am vazut cateva raspunsuri care m-au amuzat copios. Cum ca, ar fi cele mai tari sau curve.
Chocolate144u- spui ca-s curve. Bun. Atunci, cele care presteaza servicii pentru bani, ori fac sex foarte des, fara a poseda vreun sentiment de iubire, cum se numesc? Proasta ratiune, domnisoara.
TPU Player-sunt preferatele tuturor? Ai facut tu vreun sondaj si nu stiu eu? Sa stii ca, eu, sunt o exceptie, deci, raspunsul tau este eronat.
Shteorfy -nu ma intereseaza fetele care practica sexul oral. Cu atat mai putin sa-mi dau cu parerea despre ele. Nu le patez reputia pentru ca imbratiseaza sexul oral, dar nici ele sa nu-mi pateze reputatia pentru ca nu accept asa ceva. Libera alegere, fiecare face ce doreste, sunt indolent. Parerea mea este ca, gura-i pentru sarutat.

39 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sexul oral este vechi de mii de ani! Pentru marea majoritate normala in sentimente, senzatii si emancipare e ok, pentru ca semnifica dorinta de cunoastere si explorare a corpului celei/ui drag, in scopul intensificarii si imbogatirii placerii erotico-sexuale, prin adaugarea acestui aspect cu conotatie altruista!

Evident, la polul opus, se situeaza "moralistii" ignoranti, care de regula se exprima in necunostinta de cauza - caci, in mod firesc, ar trebui sa te exprimi despre ceva, abia dupa ce cunosti acel ceva! Daca te uiti DOAR, la o prajitura in vitrina, poti spune cu siguranta ce gust are?! - fara s-o fi gustat?!

Apoi, sa nu uitam marea sfanta Ignoranta, cu sora ei buna Ipocrizia! Si, trist pentru cei care au senzatiile si dorinta de cunoastere blocate, si care, astfel isi indeparteaza jumatatea, care de cele mai multe ori gaseste in alte parti ce i se refuza egoist si inconstient acasa! Sau, pe langa ignoranta, mai au si probleme cu igiena locala, asa ca. Respectati-va si Spalati-va!

Cand tii cu Adevarat la celalalt, nu te poti abtine sa nu il saruti si gusti si acolo, de unde vine Miracolul Vietii, ca Rezultat al Dragostei!

| Bacemi a răspuns:

Ca vor sa le produca placere partenerilor. Nu e nimic urat nici daca faci sex oral nici daca nu faci. Asta tine de parteneri si de cum vad ei relatiile sexuale.

| Zenithf a răspuns:

Eu nu sunt nici pro, nici impotriva. Daca ar fi ca o fata sa-mi faca asta, as accepta doar daca as stii ca ii place si ei, nu ca face asta doar de placerea mea. Eu stiu insa ca mie imi place sa pun botul. big grin
Despre sexul anal am insa o parere, mi se pare de-a dreptul oribil. straight face

| Vizitiul a răspuns:

Dolanescu- de unde stii tu ca, toate fac sex oral? Ai trecut pe la toate? Numai asa se explica afirmatia ta.
Divina- ce nume, incep sa ma treaca fiorii. Sunt tarfe? Citeste raspunsul meu anterior.

| Derye a răspuns:

A fii curva inseamna a face sex cu multi barbati, fara sa implice nici un sentiment.
A face sex oral cu barbatul iubit, nu se numeste curvie, ci se numeste iubire si daruire totala. Daca nu esti in stare sa intelegi asta, esti distrus(a) rau.

| Derye a răspuns:

@Chocolate144u, Androgin are dreptate. Daca cele care fac sex oral se numesc curve, cele care le gasesti pe centura cum mai sunt?

Dexul zice asa: CÚRVĂ, curve, s. f. 1. (Pop.) Femeie care duce o viață desfrânată. ♦ Prostituată. 2. Fig. Om ipocrit, josnic; cutră. – Din v. sl. kurŭva.

Deci daca faci sex oral esti prostituata?

Gandeste inainte sa deschizi gura, caci daca o faci fara sa gandesti s'ar putea sa-ti intre ceva acolo, si sa te consideri singura curva.

| ATHOS a răspuns:

" Uite ce fata de treaba "!

| Barajag a răspuns:

Ok, nu sunt baiat, insa imi spun parerea oricat de stupida ar parea pentru unele fete, insa tin sa precizez ca multe fete nu vor recunoaste nici in ruptul capului ca fac aceasta minune, dar daca aici nu se merge pe baza sinceritatii, nu vom ajunge decat sa ne contrazicem si sa ne jignim. Bun, sexul oral nu este o rusine, daca simti ceva pentru persoana respectiva, acesta devine o placere pentru ambii parteneri.De ce unele(unii) se dau dupa deget ca nu ar face sau nu a facut-o niciodata, nu ii inteleg.Nu zice nimeni sa o faca in exces, ca doar nu degeaba avem organe genitale.
Sexul oral ar trebui, cred, sa fie doar un accesoriu care sa faca sa ne simtim si mai bine, sa putem controla anumite trairi, anumite zone, etc.Gata,am spus destulebig grin

| Pho3nix a răspuns:

Ce raspunsuri mai sus!
Si alea care o fac pentru bani si fara sentimente cum se numesc?
Daca intr-o relatie adevarata, cu iubire reciproca, se practica si sex oral asta inseamna ca fetele sunt curve sau tarfe?
Mai ganditi si voi inainte sa spuneti ceva. (ma refer doar la unii)

| unione a răspuns:

O parere buna, fete normale...
Iar cele care au raspuns ''tarfe''... o sa faceti si voi cand o sa cresteti mari, acum stati cuminti si nu mai dati raspunsuri senzationale

| lovenotsex a răspuns:

Nu sunt de parere ca toate cele care fac sex oral sunt curve. Da aceke care nu sunt intr-o relatie si tipa cunoaste tipul si ii face sex oral, nu cred ca poate fi considerata o curva, dupa parerea mea.Doar doreste sa-l satisfaca mai mult, sa-l faca sa se simta bine.Sa fim seriosi majoritatea baietilor vor sex oral, nu zic toti ca nu va cunosc, dar cred ca asa-i majoritatea. Dar noi fetelor daca facem sex oral sau cum spuneti nu asa direct, cunnilingusul, unei fete, suntem curvari?

| marrr a răspuns:

laughing Ca-si traiesc viata la maxim! hell yeah

Răspuns utilizator avertizat
| Catalion a răspuns:

Acele fete sunt preferatele tuturor, sincer!

| rosto a răspuns:

laughing) ma uimeste asa tare ce scriu unii mai sus, i-auzi, ca e umilinta! Dragelor, de cand este sexul ceva "inaltator"? Sexul este "murdar" indiferent cum si cu cine il faci. Da, fac sex oral, imi place sa imi vad prietenul cum face si cat de mult ii place atunci cand ma joc cu el si il intarat, cand o iau in gura pana in gat, cand i-o sug usor de s-ar urca pe pereti facandu-l sa vrea mai mult. Ce sa stie astea de mai sus ce inseamna o partida de sex completa? Da, il sug si ma linge pana cand nu mai putem si abia dupa asta trecem la sexul propriu zis, nu asa, tam-nesam, pe nepusa masa.

| Doddel a răspuns:

Toate fetele fac sex oral happy

| Doddel a răspuns:

Mai bine spus ce parere avem despre fetele care nu fac sex oral laughing)

| Angel977 a răspuns:

Eu cred ca acele fete fac sex oral si sint intr-o relatie serioasa nu sunt curve, dar acele fete care fac sex oral doar ca sa isi traiasca viata din plin eu cred ca sun niste curve.

| divinuu a răspuns:

Tarfehappy

| divinuu a răspuns:

Pestetot prin cartiere baietii vorbesc de fetele care sug p.la.Sa va zic unul din dialogurile lor, fiindca am fost de fata:
- Ba sa mor o mai stii pe Loredana aia de pe strada cu Ady? Face o ****.
-Aolo.alta panaramalaughingE, lasa ca o iau si pe la mine.Cum ai convins-o?
-laughing Cum s-o conving? Am luat-o la mine si am inceput s-o mangai pe cur pe tate si ea singura s-a lasat in joslaughing:X:X
-Da ce ma nu stii ca si gagica lu cutare ii face mereu m*ie?
-Dale drak`de curveoh go on
Da mai fetelor, amatoare de sex oral.Cam asta e parerea unui adolescent despre voihappy. Ok, poate un barbat matur nu gandeste asa dar eu ma refer la varsta 15/16-20/21.Depinde si de baiat.
Credeti ca o fata care suge e mai iubita si apreciata de baieti?laughingVa spun eu ca tot la fetele care nu practica "sportul asta" se intorc.Chiar un prieten de-al meu care a dezvirginat-o pe iubita lui a refuzat-o cand aceasta i-a propus sa-i faca oral, tot pe motiv ca asta fac parasutele.
Chestia asta tine de demnitate si nu stiu cate din voi inteleg astawinkingRespect pentru fetele care nu se umilesc in modul asta. Odata facut asta e cel mai posibil sa se auda in tot cartierul si tot baietii isi vor face o imagine despre tine. Fetele care barfesc cel mai mult, vor raspandi si mai departe asta.Bineinteles,daca esti cat de cat cunoscut intr-un cartier si nu stay toata ziua in casa.Care,credeti-ma e foarte greu de schimbat, aproape imposibil.happyStiu cazuri reale.

Răspuns utilizator avertizat
| theoneandonly a răspuns:

Noi, baietii, suntem foarte incantati de fetele care fac sex oral. Exista si exceptii - cei care au prietene care nu fac asa ceva.

| RMC a răspuns:

Shteorfy

| Anonim_5618 a răspuns:

Curvelaughing

| Anonim_5618 a răspuns:

Androgin.
tu critici pe toata lumea
ne am spus punctele de vedere

daca tie iti place, n ai decat sa faci.
stii cum te consideram noi, astialaughing))

| Julian1stb a răspuns:

Mai devreme sau mai tarziu toate o sa faca, deci nu am o parere anume. Ideea e sa o faca si bine, ca marea majoritate... deci mai cu viata fetelor, puneti mai mult suflet tongue

| liongirl a răspuns:

Bună!laughing
Nu vă văd eu fetelor peste câţiva ani de zile?rolling on the floor
Să vezi ce vă fac eu pe toate curve de la A - Z.
În privinţa asta sunt de acord cu Pho3nix.Atâta timp cât primeşti dragoste şi respect din partea partenerului, cred că poţi face o mică excepţie.rolling on the floor
Nu bag mâna-n foc că o s-o fac.Deocamdată am alte priorităţi.De ce întrebi Mony?! Tu ai făcut sex oral?happy
Scuze, dar nu mă pot abţine din râs...rolling on the floor
Bye!kiss

| ady1o a răspuns:

Is cele mai scumpe love strucktongue