| Jhfdfd a întrebat:

Baieti, ce parere aveti despre fetele >bi?:

11 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu mi se pare că trebuie musai să am o părere. Adică alta față de părerea mea obișnuită față de restul lumii.
Fiecare face în intimitate ceea ce vrea și-i face plăcere, atât timp cât nu deranjează pe alții.
Cât privește înșelatul, și aici e aceeași poveste - gestul contează, nu genul / sexul!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Spre deosebire de baietii bi, nu sunt scarboase. Din partea mea sa faca ce vor, altii au chiar fantezii cu asa ceva.
Nu m-ar deranja daca prietena mea ar fi bi, n-as considera-o 'defecta', dar m-ar deranja daca m-ar insela, chiar si cu o fata big grin

| Vektor a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu cred ca ar fi o problema daca te-ar insela de fata cu tine big grin

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Vektor):

Ba ar fi si asa... Nu e genul de scenariu porno care sa-mi placa laughing

| Vektor a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Fiecare cu fetisurile sale laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-am gandit niciodata. cine stie cum e sa vii acasa si sa o vezi ca te inseala cu alta, si nu altul. depinmde de om, unu s-ar altura( care nu are vrea in 3) altul le-ar da pe amundoua afara si dupa aia se inbaata dandusi seama ce a scapat laughing.
ar fi ciudat sa aud, cine stie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt super, cu ele nu trebuie sa te temi ca te-ar putea insela numai cu alti barbati, te temi ca te-ar putea insela si cu alte femei. Acelasi pachet - griji duble!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le consider sexy.

| Bogdanel97 a răspuns:

Aceasi parere ca si la baieti. Scarbos. Puteti sa ma contraziceti cat vreti. Nu ma intereseaza ce orientare sexuala au altii, dar mie nu mi se pare normal sa o faca 2 fete sau 2 baieti.

| AnotherIanSomerhalder a răspuns:

Parerea mea despre fete....Hmmmm... Cred ca toti stim vorba aceea:"toate femeile sunt c***e*.Ei bine, de cand mi-am inceput si eu viata amoroasa am am intalnit fel si fel de fete si pana acum nicio fata nu mi-a demonstrat contrariul. Chiar si atunci cand am spus ca bag mana in foc pentru o anumita fata, ca nu e asa, aceasta a reusit pana la urma sa ma dezamageasca. Imi pare rau ca nu am reusit pana acum sa gasesc pana acum o fata sa faca abatere de la "regula" dar, inca o caut si sper sa o gasesc.
Si nu vb. acum doar din experienta mea, ci si din experienta prietenilor mei. Nu spun ca baietii sunt cu mult mai buni, dar totusi sunt.
Nu stiu cum spun fetele ca baietii sunt niste golani si sunt buni doar la pacalit si inselat, pentru. ca in partea mea de univers nu am gasit atat de multe fete nemultumite, din contra am gasit mai multi baietii.
Si app. fetelor, daca ati avut prea multe dezamagiri si vedeti ca lucrurile nu merg bine in relatiile voastre, incercati sa va recalculati variantele si principiile si sa incercati si alt tip de baieti.

| CoquineNoire a răspuns (pentru AnotherIanSomerhalder):

"Si app. fetelor, daca ati avut prea multe dezamagiri si vedeti ca lucrurile nu merg bine in relatiile voastre, incercati sa va recalculati variantele si principiile si sa incercati si alt tip de baieti."

cine dreacu crezi ca ar lua lectii de viata de la unul care e de acord cu vorba aceea despre femei?

esti un frustrat care nu e in stare sa tina langa el o fata/femeie, de aia le numiti asa.
sau, am putea spune si acelasi lucru despre tine, recalculeaza-ti variantele si combina-te si cu alte tipuri de fete, ca pana la urma, de la inceput se vede cat e una de panarama, nu generalizez, s-ar putea schimba si pe parcurs, dar se intelege ce vreau sa zic.