| Victoria18 a întrebat:

Baieti, voi cum ati reactiona daca la prima intalnire cu o fata, ea va zice ca nu s-a sarutat niciodata?

14 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Pentru mine cred ca ar fi imposibil, doar nu ma intalnesc nu minore!
In ziua de azi la 15-16 au ceva experienta cand vine vorba de sex si tu pui problema de sarut.
Nu cred ca ar fi un baiat care ar reactiona urat, poate l-ar apuca nostalgia si si-ar aminti si el de primul sarut dupa care mai mult ca sigur a fost foarte entuziasmat!

| SG1995 a răspuns:

La mine e invers, cum o sa reactioneze ele cand eu nu am facut-o si am *** 22 de ani, aproape 23.

| mentholinks a răspuns:

Sex direct.

| RobertMoon a răspuns:

Pai cum sa reacționez, nu ar fi ceva wow care să mă surprindă. poate fata nu a mai avut nicio relație, e un început pentru toate. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As cauta alta care a mai practicat "sportul".

| r3r3r3r3r3r3 a răspuns:

AS fi discret, romantic si la sfarsit as saruta-o desi ar fi putin dubios sa spuna asta.

| theillusoryman a răspuns:

M-as apropia de ea si as saruta-o ca să nu mai poate spune asta niciodata.

| alexandruanghel a răspuns:

As fi foarte fericit intre ghilimele, pentru ca asta arata ca nu a fost foarte interesata de baieti, de a avea relatii pana la o anumita varsta cand se simte pregatita.

| alexfab33 a răspuns:

E cazul tau?

| username1053847 a răspuns:

Ce mare lucru e daca nu te-ai sarutat niciodata? straight face

| username1053847 a răspuns:

Vai, vot eronat

| Luoar94 a răspuns:

Poate ca ea nu a intalnit pe cineva cu care sa simta ca poate si vrea sa faca asta, deci nimic ciudat, i-as zambii, si la final daca totul a fost ok, as schimba chestia cu sarutul.

| Rusu_Manuel_1975 a răspuns:

Totul ar fi simplu, o inveti sa sarute!