| Sexygirl2000LOVE a întrebat:

Baieti voi la ce va asteptati de la partenea voastra sa faca intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
| StefanStyle94 a răspuns:

Imi plac fetele dragute, energice, sincere, cuminti, adica o fata cu care sa stau mult timp, sa simt ca tine la mine.Asta vreau...si sa ma lase sa o rasfathappyasa cum merita.

7 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Eu, zic sa plece...

| GyeBaek a răspuns:

Sa fie serioasa in iubire.

| Alex a răspuns:

Sa ma iubeasca, sa nu ma minta, sa tina la mine, sa fie aproape de mine, sa faca cinste cand are bani pentru amandoi, sa fie fidela, sa aiba capul pe umeri, sa aiba bunul simt etc.

| lastman024 a răspuns:

Pai de la partenarea mea, astept multe, pentru ca pun multa dragoste intr-o relatie si ofer totul. in principiu sa fie doar a mea, si sa nu inceapa sa imi caute prin telefon si sa nu faca gura ca ies odata pe saptamana cu prietenii la o bere happy

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Sex, sex, sex si iar sex

| Flavius_6134 a răspuns:

Sa dea inapoi ce primeste de la mine.si nu ma refer la vreun tricou sau vreun lant, bratara etc.ma refer la iubire .loialitate.incredere.sinceritate.intelegere.atentie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma iubeasca, sa tina la mine, sa fie energica, sincera cu mine, sa nu ma minta, sa fie draguta, sa fie si putina nebuna si sa ma lase sa o rasfatzz.Cam atat.