| I'mPerfect(a)! a întrebat:

Baieti, voi preferati ca iubita voastra sa fie foarte afectuoasa sau mai retinuta?
Fetelor, voi ce alegeti din cele doua variante?

Răspuns Câştigător
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Orice om trebuie sa stie ca este iubit. Ii face bine. Cu riscul de a pierde si a da dovada de slabiciune, prefer sa-i ofer sufletul pe tava. Fara regrete. Nu vreau sa-mi fie frica de cuvinte. De cele mai multe ori ele inseamna un dar. De aceea consider ca trebuiesc scrise si spuse. Si gesturile de daruire trebuiesc privite ca un limbaj. Iar iubirea trebuie marturisita zi de zi. Chiar daca nu are finalitate, nu voi avea pe constiinta faptul ca nu am incercat tot ce se putea incerca. Se spune, si cred cu convingere, ca este mai bine sa-ti para rau de un lucru pentru ca l-ai facut, decat ca nu l-ai facut si este mai bine sa-ti para rau ca ai spus ceva, decat ca nu ai spus.

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Afectuos ca sunt eu destul de retinutahee hee
Nu degeaba se zice ca extremele se atragtongue

| Dizzydizz a răspuns:

Sa fie afectuos, dar asta strik cateodata

| JeSa a răspuns:

Să fie tandru/afectuos, deschis, să demonstreze că "relaţia" în sine, pentru el contează.

| HBK a răspuns:

Mai degraba, sa fie imprevizibila, sa ma surprinda placut cu ceva.

| ÅñdRa a răspuns:

Cred ca putin din amandoua:X
daca sunt prea afectuoasa am impresia ca-l sufocbig grinsi nu am de gandhee hee
si daca sunt prea retinuta el crede ca nu mai tin la el.
asa ca cel mai bine e un pic din amandoua:d

| georgiana a răspuns:

Sa stie sa ma fac fericita, in cazul meu iubitul, sa ma accepte in toanele mele bune, dar si cele nebune.Bineinteles,in momentul in care esti suparat, preferi sa fii lasat in pace, sa stai singur cateva minute, nu sa te sacaie.

| Antonimu a răspuns:

Nici prea prea, nici foarte foarte happy

| ecristinamc a răspuns:

Mie imi place sa ii cocolosez cum s-ar spune, imi place sa fiu afectuoasa cu ei.

Nu imi place sa fiu distanta, rece ca asa nu merge o relatie.

Atunci cand e suparat incerci sa fii tot afectiva sa il faci sa zambeasca.

O relatie nu se poate cladi dejea prin distanta.

Oricine se asteapta poate ca atunci cand e trist persoana iubita sa il mangaie, sa il sarute si sa ii spuna ca vor trece impreuna peste toate.

Sunt fata dar am raspuns si eu.

Nu il sufoc pentru ca atunci deja incepe sa se invete dar stiti cum:''tonul face muzica''

| lacrimi a răspuns:

Foarte afectuoasa, normal laughing

| Sniper a răspuns:

Sti tu ca ce'i mult strica, si mereu e mai bine sa fie intrewinking.

| wdsasd a răspuns:

Eu prefer sa fie afectuasa, sa nu se rusineze cand o ating sau cand facem alte chestii si in pat sa fie prostituata

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt foarte iubareata...nu rezist fara nu-l iau in brate non stop :X
Inainte de a avea o relatie, avertizez baietiihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ciolacdenisa@yhoo.com

| iooaaaannnaaa a răspuns:

Afectuoasahappy