| AndreescuMMO a întrebat:

Fetelor, voi ce preferati?happy baieti sunzi sau aia mai inalti? si de ce?

21 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum mă sunzi, scunzi aia da,

| AtateaConditii a răspuns:

Scunzi si mai robuști. Deoarece pot sa port si eu papucii lui sau haineletongue.

| Happyjump a răspuns:

Înălți,dar nici pălugi, ca să nu arăt ca o girafa

| 拉维尼亚 a răspuns:

Eu sunt cam scunda deoarece am probleme cu coloana si nu mai cresc, am 1, 58 inaltime si prefer baietii cu inaltimea intre 1, 73-1, 77. Nu-mi plac nici cei prea inalti si nici cei scunzi.

| Ritsuko a răspuns:

Eu sunt scunda deci nu am nicio problema daca e si el, daca e inalt tot e bine.Ar fi mai dificil daca eu as fi inalta si el scund.

| AndreescuMMO explică (pentru Ritsuko):

Bine dar ai accepta ca pe tocuri de 12-13 sa fii mai inalta ca el?

| Ritsuko a răspuns (pentru AndreescuMMO):

Da,normal ca nu umblu toata ziua pe tocuri, ci la o petrecere ceva, si dupa tot cu el raman, nu raman cu inaltimea.

| AndreescuMMO explică (pentru Ritsuko):

Totusi la petrecere nu te-ar deranja cand faci poze cu el sa pari mai inalta?

| Ritsuko a răspuns (pentru AndreescuMMO):

Nu.Si daca e sa facem poze si pe el il deranjeaza il iau eu in brate ca pe un ursulet.laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Ritsuko):

Ce inăltime ai? Si porti tocuri? Mersi.

| AndreescuMMO explică (pentru Ritsuko):

Totusi nu cred ca e cea mai buna solutie laughing

| Ritsuko a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cristi daca erai curios dadeai pe privat. happy

| Ritsuko a răspuns (pentru AndreescuMMO):

Totusi nu se moare din cauza inaltimii.

| AndreescuMMO explică (pentru Ritsuko):

Ce zici..intre mine si partenera mea sunt doar 6 cm laughing) pe mine ma deranjeaza faptul ca ii place sa incalte toc de 12-13 cm. totusi nu o inalta chiar atata dar are undeva la 1, 79. si asta ma deranjeaza eu avand doar 1, 76

| Ritsuko a răspuns (pentru AndreescuMMO):

Nici nu se cunoaste o diferenta asa de mica. laughing

| BizSinir a răspuns:

In general baieti mai inalti dar dici de 190.Mai bine mediu... happy1.70-1.80

| Valleria a răspuns:

Prietenul meu la fel este cu doar 5-6 cm mai inalt ca mine. Recunosc ca mi-ar placea sa fie putin mai nant pentru ca trebuie sa renunt de multe ori la incaltaminte nanta dar oricum nu e o problema. Daca esti mai josut fa sport ca sa-ti faci tonifici muschii ca sa nu fii si mai slab ca ea. Daca prietena ta tine la tine si nu vrea sa te puna in situatii ca sa fie ea mai nanta o sa se incalte cu tocuri mai joase sa fiti macar de o marime.

| AndreescuMMO explică (pentru Valleria):

6 cm sunt intre noi si sunt mai greu decat ea ( nu sunt gras )

| nebaji a răspuns:

Mie imi plac mai mult baieti mai înălți.

| AndreescuMMO explică (pentru nebaji):

Cat e minimul care l-ai accepta sa fie intre voi? (cm)

| Valleria a răspuns (pentru AndreescuMMO):

Principalu sa nu fie mai jos ca mine ca sa ma pot incalta si pe ceva nant. Dar nu asta e important, cind iubesti pe cineva ii iubesti si defectele pentru ca ele ne fac speciali