| anonim_4396 a întrebat:

Baieti,voua va place ca fetele sa aiba sau sa nu aiba par la zona intima? Nu mult, nu "pădure", dar nici complet epilata.Va deranjeaza sa faceti sex si sa descoperiti ca partenera nu o are complet epilata?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ne place sa fie epilata ca asa vedem in filme pentru adulti, dar pasarica cu par pubian protejeaza impotriva multor infecti si bts

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru ca ''pasarica'' sa fie cu adevarat atragatoare si apetisanta, existenta unei frizuri perfect intretinute, mai mult sau mai putin discrete, de obicei este apreciata si/sau chiar considerata ca fiind necesara/binevenita de catre multi barbati. big grin P.S. Astept reactia si comentariul unui anumit imbecil. rolling on the floor

| BlackOldSun a răspuns:

Sincer eunu prefer, e ca un disconfort in timpul actului sexual si e o senzatie ciudata! Asta difera de la barbat la barbat! Cheers!