| ioana375 a întrebat:

1) La ce varsta v-ati inceput viata sexuala?
2) A fost un moment pregatit sau ceva spontan?
3) Fetelor voi ati fost epilate complet in zona pubiana?
4) Baieti va deranjeaza daca partenera nu este epilata inghinal atunci cand faceti sex?

Răspuns Câştigător
| XOXOyoXOXO a răspuns:

1)inca nu mi, am inceputobig grin am doar 15 ani jumbig grin
2)momentul nu a avut loc, dar daca ar avea as vrea sa fie ceva spontanbig grin
3)da eu mereu ma epilez in zona intimablushing
4)pass nu sunt baiatlaughing
sper ca ai inteles si poate imi dai si funditabig grin

5 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

La 9 luni dupa prima mea si, sper din toata inima, ultima detentie.I-am vazut sexul mamei cind ma nastea.2)Cred ca nasterea a fost o mare pregatire in timp dar care s-a manifestat spontan.3)Mama era epilata ca, cica asa se facea acolo.4)Nu cred ca a deranjat pe cineva pentru ca oricum dupa 40 de zile cred ca i-a crescut f...aa.parul la loc.

Răspuns utilizator avertizat
| YingYang a răspuns:

1: 8-7 ani. Eram destul de dezvoltal pentru asa ceva.
2: A fost cu siguranta un moment bun si spontan (pentru partenera).
4: Nu-ma deranjeaza deloc. dar depinde, daca are jungla acolo jos atuncea trebuie sa intru cu vitalitate si sa curat intrarea.

| Ramonyka19 a răspuns:

1)aproape 16
2)pregatit si s-a chinuit mult cu mine pana ma dezvirginat
3)sincer nu mai stiut, mai mult ca sigur ca dalaughing)laughing
4)nu sunt baiat

| Ekd13 a răspuns:

1) 15, aproape 16
2) Ceva putin pregatit
3) Da