| anonim_4396 a întrebat:

Baietii astia nu sunt seriosi deloc cica o relatie ii bazata pe respect dar cand le apare o fată in față imediat o curteaza daca e frumoasa oare exista baieti sinceri? Am vazut multe cazuri cand ei aveau iubita si inselau la petreceri, exista iubire ca in seriale sau nu?

Răspuns Câştigător
| DaniGl a răspuns:

Da exista.Sunt si baieti seriosi care iubesc sincer, care nu mint, nu inseala.Mai putini dar sunt.

77 răspunsuri:
| Adiadictie a răspuns:

Da. si fetele pot face asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce dulce e mirosul de frustrare la... 18:46. Te invioreaza pentru restul zilei.

| CleanHeart a răspuns (pentru anonim_4396):

Pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt fustrata cred ca la tine e problema de vezi asta in altii happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cum sa nu, arunca mata la altul acum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista baieti sinceri, crede-ma. Exista si iubire.Trebuie doar s-o descoperi

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Inteligentule in termeni esti in depresie cand te tratezi sa-mi spui happy. Mă-ta ta suferă ca are un copil dar merita ceva mai bunwinking Cand o sa ai 10 pe linie anunta-ma sa ne intrecem.

| Nemessys a răspuns:

1. Ce pot sa zic, mersi pentru jignire happy.
2. Baietii (ca sa fiu in vorba cu tine, nu mai zic,, majoritatea") zic asta doar ca sa para interesanti, mint cu chestia asta si se prefac niste genii. Adica zi si tu. Care persoana ti s-ar parea mai,, ok"? Aia care-ti zice ca numai aspectul fizic conteaza pentru ea sau aia care zice ca numai sufletul conteaza? Parca la aia care a zis de aspect fizic iti vine sa-i dai cu ceva in cap si sa o tii cu orele la teorii ca nu doar asta este important. Dar totusi genul de baieti, care mint cu chestia asta, ahm. nu stiu cum sa zic dar sunt (hai sa nu zic prosti). sunt super prosti happy. Deoarece ei cred ca mai toate fetele vor,, ingerasi". Aha... Si bineinteles ca incearca si ei sa para niste ingerasi, buni, inteligenti, etc, numai ca sa le cucereasca. (ma si mir ca unele sunt atat de proaste incat cad in plasa). Ma rog... asa sunt ei si nu inteleg de ce mint cu chestia asta. happy
Si de aici vine intrebarea : De ce incearca sa cucereasca o fata care e fix opusul lor?
Raspuns : pentru ca e frumoasa. happy Ei se dau la orice fata frumoasa, o cunosc (si prin cunoastere ma refer la nume, varsta si cam atat. AA da si daca are iubit rolling on the floor) ) Nu o intreaba ce-i place, ce nu-i place, nu o intreaba lucruri esentiale, sa vada daca intr-adevar se potrivesc cu acea fata, daca au lucruri in comun, daca se aseamana la caracter sau la modul de gandire. Nu. Doamne fereste sa faca asta. happy E frumoasa?,, sari direct pe ea pana nu sare altul. "
2. Mai exista baieti sinceri? Bineinteles ca da. Dar sinceritatea nu este apreciata. Adevarul doare uneori. Oricum, e mult mai bine sa doara acum decat sa doara mai tarziu dupa parerea mea. Oricum sunt si unele fete care vor sa auda numai lucruri frumoase, fie ele adevaruri sau minciuni. Sunt si unele fete care detesta si mincinosii si cei prea sinceri. straight face De exemplu, sa zicem ca o fata ii cere o parere unui baiat despre cum s-a imbracat. Chiar daca baiatului nu-i place cum s-a imbracat el tot o sa zica : iti sta bine. Si ea o sa fie ceva gen :,, ouu multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asa este un baiat inteligent. Respect!

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Apropo, fa si tu diferenta intre RAR si INEXISTENTwinking.
De exemplu. se presupunem ca exista orasul Constanta. Nu-l vezi tu, dar el totusi se afla acolo. Daca nu-l vezi asta inseamna ca nu exista? Trebuie doar sa te duci la el.

Asa este si cu baietii sinceri care iubesc cu adevarat. Daca nu ii vezi tu, asta nu inseamna ca nu exista. big grin Trebuie doar sa cauti.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

De tine m-am indragostit la fiecare raspunsuri sper ca nu esti minor oricum esti destept. Fata care te are e o norocoasa happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Foarte adevarat am inteles asta doar ca nu am avut parte de asta in realitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cand treci tu bac/ul cu cat l/am terminat eu, anunta/ma sa ne intrecem. Si nu la rahaturi, la mate/info. Restul sunt pentru prosti. " Mă-ta ", asa sa vorbesti cu mama ta copil facut pentru alocatie. generatie de ratati ce sunteti. Picati bac/ul pe capete dar sunte/ti mari zmardoi pe internet rolling on the floor doamne ce ador site/ul asta

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

1. Damn. am impresionat o fata prin modul meu de gandire. Minune! rolling on the floor. Apropo, raspunsul ala nu e complet. Nu stiu ce are site-ul (sper ca ti-ai dat si tu seama ca nu este). Oricum, sinceritatea nu este apreciata btw. Adevarul doare uneori. Asa ca un baiat ca sa impresioneze o fata bineinteles ca-i zice numai lucruri bune, fie ele adevaruri sau minciuni.
2. Am 16. Si ce daca sunt minor?
3. Ahm da. Mai bine zis care o sa ma aiba. Sau daca o sa ma aiba. Ele nu ma suporta pe mine dar nici eu pe ele. Oricum, sunt cam imature astea de varsta mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca ai trait in anii 80 sau 90 sau mai stiu eu asta nu inseamna ca esti zeus.Cu cat ai luat bacul? Sa stiu... O sa am si eu bacul la anul o sa iti spun nota in privat cu siguranta.Sa vedem care ii mai mica laughing miss inteligent

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Frate eu tot am sa raman indragostita de tine chiar daca ai 16 pana am sa cunosc alt baiat ca ala care m-a dezamagit nu mi-l mai trebuie daca vezi asta *iubire* nu mai existi pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si crezi ca ti/as spune? Ti/ai facut deja o parere despre mine, orice as zice nu ai crede ori nu ar fi destul, sa iti zic ar fi ca o flegma in lac, adica degeaba. La iq/ul tau de maimuta frustrata nu trebuie sa fiu Eistein sa prezic ce gandesti. Si ca sa vezi ca sunt un adevarat domn iti si zic de ce esti o frustrata. Ce ai scris tu mai sus o scrie doar o vaca " care o evita toti baietii si e suparata ca nu are "gagic" sau una care e foarte frumoasa dar pretentii de mare printesa, desigur ca si ea tot din frustrare ar scrie asa ceva.
PS. "Baietii astia nu sunt seriosi deloc cica o relatie ii bazata pe respect dar cand le apare o fată in față imediat o curteaza" Ca tot te dai mare inteligenta cu 10 pe linie ( desigur ca asta e o prostie, daca ai 10 pe linie nu inseamna ca esti inteligent mereu ci doar tocilar. Inveti azi, maine nu mai stii nici cum te cheama de aia pica mai toti bac/ul, acolo e testul bun al memoriei ) ce ar trebui sa faca un baiat cand vede o fata? Sa taca din gura sa sufere dupa ea cum fac toti ratatii astia nascuti dupa 2000? Sau sa se duca cu capul sus si incredere in sine sa vorbeasca cu ea? Sa obtina ceea ce vrea? Poate tie iti plac fatalaii aia care asteapta fetele sa le bage in seama, naiba mai stie in ziua de azi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici chiar te judeci prea rauwinking se vede ca raspunsul e ironic nu sunt proasta happy nu toti sunteti asa, am uitat sa spun... nu ii bag pe toti in aceeasi oala.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunteți*.

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Well...
Ok. xD happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Necunoscut112):

Sunt certat cu limba Romana de 9 ani, nimic nou sub soare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ma rog nu ma cobor la un nivel mediocru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Te iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Necunoscut112):

laughing

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar in intrebare i-ai bagat pe toti happy. Ai zis in asa fel incat toti baietii sunt mincinosi. happy Deci pe scurt. m-ai bagat si pe minewinking Chiar nu te-ai intrebat de ce a fost acel,, multumesc" la sfarsit? Mie chiar nu imi place sa aud vorba,, toti baietii sunt la fel". Am o parere proasta despre fetele care zic asta... straight face

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Termini odata cu teatrul asta? Nici nu stii cum ma cheama... Credeam ca esti mai matura.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Ai dreptate happy dar tot am sentimente pentru tine.

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi si imaginez cum razi in spatele ecranului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Nu rad chiar am sentimente eu o fata cu suflet de gheata care nu imbratiseaza pe nimeni.

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Gata! Si eu m-am indragostit de tine! hai sa fim impreuna! cand facem nunta? maine? PERFEEECT! Cred ca suntem facuti unul pentru altul.

By the way. cati ani ai? -_-