| LanguageMaster a întrebat:

La facultate există fete care curtează băieți sau numai băieții curtează fetele?

4 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Daca nu sunt d-alea orgolioase care tot zic prostia,, baiatul trebuie sa faca primul pas " atunci, da. happy

Apropo... multa bafta rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele trebuie sa faca asta, cele mai multe fete dragute care fac asta am constatat eu ca sunt la facultatea de litere

| Supicadepui a răspuns:

Atat fetele, cat si baietii au dreptul de a curta. Nu conteaza cine pe cine, conteaza sa iasa ceva. laughing

Răspuns utilizator avertizat