| truth20 a întrebat:

Oare exista baieti care sa iubeasca o fata toata viata, care sa nu insele si care sa nu o fata pe iubita sa curva, pentru ca s-a despartit de el din cauza ca era un alcoolic si ii vorbea urat? cat tupeuoh go on.M-am saturat pana peste cap de baietii astiastraight face

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Există, ieși din club și o să vezi că încep să răsară oh go on

| Dumnezău a răspuns:

Ai grija sa nu devii misandra din cauza unor esecuri umblatoare.Si da,exista, doar ca nu stii tu sa-i cauti si te anturezi cu idioti, vad.Dar daca nu stii sa alegi si te ghidezi doar dupa niste avantaje superficiale, n-ar trebui sa te astepti la relatii serioase, romantism si alea-alea.

| Bellatores a răspuns:

EXista..trebuie cautat.dar exista

| XxFlorin22xX a răspuns:

Exista.....foarte foarte rar cam 10% rolling on the floor dar faza cu despartirea si "curva" cam toti spunem asta pentru ca nu intelegem de ce va despartiti de noi ne simtit folositi...ne simtit naspa laughing trebuie sa explice si fata de ce s-a despartit de baiatwinking Sa revenim la subiectul initial laughing DA! EXISTA! =)