| anonim_4396 a întrebat:

Baietii! Cum ar trebui sa fie o fata, sa va placa?:O3

Răspuns Câştigător
| PaulSeby91 a răspuns:

Sincer? Sa fie draguta, sa aiba incredere in mine sa fie sincera si sa ma sustina (motiveze). Crede-ma chiar daca par lucruri simple si foarte des spuse, eu pana acum am intalnit doar o singura astfel de fata si sincer iti spun m-am indragostit imediat, este singura fata la care ma gandesc si cu care vreau sa fiu impreuna.

33 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Exact ca tine

| AnneMarie78 a răspuns (pentru Vvistula):

Ca cine?smug

| Vvistula a răspuns (pentru AnneMarie78):

Am mai zis odata

| Azµre a răspuns:

Să fie cu capul pe umeri și să nu se prostească cum fac majoritatea.

| Dariusuu a răspuns:

Ar fi frumos sa intalnesc o fata frumoasa natural, fara tone de machiar, fara operatii, fara obiecte stridente pe ea si care are o inteligenta si un simt al umorului ascutite ca o lama de cutit.

Putin timida, si chiar e fata perfecta.

| Auslesse a răspuns (pentru Dariusuu):

Foarte frumoasa descrierea ta!

| Dariusuu a răspuns (pentru Auslesse):

Multumesc.

P.S frumos zambet.

| Auslesse a răspuns (pentru Dariusuu):

Multumesc! dar, dupa cate iti poti da seama, nu e zambetul meu.
Dar e pe aproape!happy

| Dariusuu a răspuns (pentru Auslesse):

Stiam asta.

Ma bucur zambareato.

:*

| Auslesse a răspuns (pentru Dariusuu):

Mi-am dat seama ca stiai, tocmai de aia am si zis.
cat despre zambet...ce sa fac, daca-mi place sa zambesc?happy

| Dariusuu a răspuns (pentru Auslesse):

Nu trebuie sa faci nimic, zambeste cat mai des. Chiar as vrea sa te vad zambind...

| Auslesse a răspuns (pentru Dariusuu):

Asta o sa fac, de fapt ceea ce am facut si pana acum, pur si simplu, ZAMBESC!
P.S.iti poti face o parere despre zambet doar privind poza de la avatarul meu.se aseamana cat de cat, adica gropite, etc...winkinghappy

| Dariusuu a răspuns (pentru Auslesse):

Ma bucur big hug.

M-ai facut sa zambesc :''>.

Iti doresc tot binele din lume zambareato.puppy dog eyes

| Auslesse a răspuns (pentru Dariusuu):

Multumesc!
numai bine si tie!
happyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappy

| Dariusuu a răspuns (pentru Auslesse):

Iti multumesc.

| Zenit313 a răspuns:

Sa fie simpla, deschisa, sincera, inteligenta, modesta si sa arate normal happy

| prizeFTW a răspuns:

Să fie sinceră, iubitoare şi... pe gustul meu.

| july00 a răspuns:

Si apropo baietii...voi va uitati la o fata doar cum arata? cum este pe din afara?

| TheSmith a răspuns:

Naturala(fara operatii, si un borcan de ten pe fata), inteligenta( nici ca einstein, dar sa ai cu cine discuta, si sa nu aiba vocabular de traseista), sa fie deschisa la minte, simpla, sincera, devotata, carismatica, glumeata, zambitoare, sa aiba caracter! SA NU FIE DEPENDENTA DE FACEBOOK!

| lolylolypops a răspuns:

Sa fie frumoasa, sa aiba cate ceva in cap si sa arate cat de cat bine, adica sa aiba forme si sa aiba si un caracter ok!

| HouseHouse a răspuns:

Sincera!

| AnneMarie78 a răspuns:

Foarte frumoase raspunsurile voastre. Daca as fi putut as fi dat la toti FUNDA. Sper ca toti dintre noi sa ne gasim pe cineva cum ne dorim:*

| SyndicateX a răspuns:

Sa nu fie vagaboanta.

| Doxi a răspuns:

Pentru mine ar trebui sa fie:isteta,sincera,prietenoasa cu toate persoanele din jur,sa nu se laude cu cate like-uri are pe facebook sau cu cati baieti a stat,sa nu fumeze sau sa se drogheze,sincera dar sa isi alega bine cuvintele,sa fie saritoare,sa ma placa pentru ceea ce sunt nu pentru ce ii pot oferi sau pentru ce o pot ajuta, sa nu ma stresez cu telefoanele de genul unde sunt, ce mananc, cat stau, ce fac pe calculator etc.
cam multe cerinte am!?

| AndreeaDiana9999 a răspuns (pentru Doxi):

Sunt perfecte cerintele talelaughing)

| Razvann97 a răspuns:

Stii, atata timp cat exista intelegere nu prea ai nevoie de altceva happy. Dar, daca o luam asa. o fata perfecta pentru mine ar fi una frumoasa in primul rand, sa arate bine, aici spun nici plinuta nici slabuta, sa fie potrivita, sa aiba ochi frumosi si sa fie deschisa, sa poti comunica cu ea despre orice fara jena.

| wess89 a răspuns:

Ooo, credeam ca esti baiat, dupa intrebarea asta. Poi mie imi plac fetele plinutze si cu un chip de ingeras big grin ochii albastrii smug femeia idealahee hee

| ToTuleOK a răspuns:

Sa fie sexy, frumusica si sa fie mai ''naroada'' adica sa nu fie plictisitoare.

| Auslesse a răspuns (pentru ToTuleOK):

..si daca ar fi asa, dupa aia ce ai zice?laughing

| ToTuleOK a răspuns (pentru Auslesse):

Cum adica ce asi zice?

| Mihai_Orsaria_1993 a răspuns:

Sa stie sa iubeasca...