| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa ma placa si pe mine baietii?:d
Baieti dupa parerea voastra cum ar trebui sa arate o fata?big grin

4 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Sa te aranjeeeziiii... sa fi feminina, sa te imbraci si elegant cateodata.etc.cumpara-ti produse cosmetice, haine...succes!

| mdany a răspuns:

Buna.Pai o fata ca sa fie atragatoare trebuie sa stie cum sa se imbrace, comportamentul, caracterul si. poate si stilul de viata.Eu personal prefer fetele care sunt cat de cat la locul lor, nu gen rockerite, emo, etc.
O zi buna.

| Rustin a răspuns:

Hmmmm...numi pasa cum arata
imi pasa ce simte pentru mine si ce are in suflet

| Fredo a răspuns:

Cu MINTE... Fund si tate smug... dar mai importat e sa va iubititongue