| Yosifica a întrebat:

Baietii, cum credeti ca trebuie sa fie o fata din punct de vedere moral dar fizic?

6 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

Pai sa incepem cu partea grea.Moral. Sa ma provoace tot timpul,sa ma faca sa o ascult chiar daca nu e ceva interesant ce imi spune dansa, sa fie sincera, si subliniez SINCERA, sa ma impace cand sunt suparat din diverse motive, sa nu ma contrazica prea des ca ma enervezlaughing(glumeam) in concluzie sa am ce vorbi cu ea si sa nu ma plictisesc langa acea persoana.Fizic..pai ..am o slabiciune pentru brunete, ce sa-i fac big grin.1.65-1.70.1.75 ..nici prea grasa nici prea slabalaughing pana in 65 kg cam asa thinking Sper ca ti-am dat un raspuns satisfacator happy

| Zeflemitoarea a răspuns:

Să înţeleg că eşti fată, da?
Şi ceri părerea băieţilor, doar ca să te modelezi tu după preferinţele lor?

| bogdan72 a răspuns:

Fizic? Nu schiloada, dar in niciun caz grasa. Sa aiba fundul mai bombat, sanii (nu ma deranjeaza daca-s mici, dar nu strica daca sunt mai mari). La fata trebuie sa fie draguta (neaparat, in cazul meu - refuz sa ma afisez cu un calcata de tractor pe fata laughing ).
Moral? Sa fie... amuzanta, feminina (nu imi plac barbatoaicele si mahalagioaicele), inteligenta. Pe scurt sa fie o persoana cu care rad, ma simt bine si gasesc intotdeauna ce sa vorbesc cu ea. E bine daca e sigura pe ea, dar nu peste masura. Oricum, mai bine mai putin nebunatica decat timida.

| alexutzushoby67 a răspuns:

Pai as vrea sa aiba simtul umorului, dar sa fie si serioasa, sa ma ia in brate sa ma pupe pe obraz dar sa nu exagereze cand suntem cu multe persoane de fata, sa petrecem timp impreuna si sami fie fidela dar sa nu exagereze.Fizic ar trebui sa aiba un par frumos, putin inalta slabuta la fata sa fie frumoasa( la sani si f**d nu prea ma intereseaza insa sa aiba cat de cat ceva, si sa se imbrace frumusel, exemplu blugi trenic camasa ricou... dintracestea. Funda?

| twitttttt a răspuns:

Tate,cur si fata + putina minte...

| celmailung a răspuns:

Sa aiba sanii mari :X rolling on the floor)