| AliceAlso123455 a întrebat:

Băieții de ce anume sunt atrasi la o fata?

24 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De aspectul ei fizic desigur, de lururi care ne atrage involuntar

| RAY a răspuns:

Acum 8 ore | AnnaBlandiana a răspuns:
Depinde de preferintele fiecarui baiat!
Unii sunt atrasi de aspectul fizic, altii de intelect, altii de imbracamintea sexy samd.

nu exista preferinte voluntare si doar involuntare iar inteligenta nu are legatura cu atractia fizica

| AliceAlso123455 explică (pentru RAY):

Am înteles, nu trebuie sa comentezi neaparat la toate raspunsurile date de fiiecare persoana, avem pareri diferite dc nu vrei sa intelegi

| RAY a răspuns (pentru AliceAlso123455):

Nu la ras tau am comentat, nu exista avem pareri diferite, e ca si cum ai spune, e eu cred ca a sta la 100 de grade in apa fierbinte este sanatos iar eu spun ca nu, nu exista pareri diferite si doar uni ignoranti de realitate

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de preferintele fiecarui baiat!
Unii sunt atrasi de aspectul fizic, altii de intelect, altii de imbracamintea sexy samd.

| Frank51 a răspuns:

Eu sunt atras de personalitate. Atata timp cat are un fizic ok, decisiv este felul ei de a fii.

| RAY a răspuns (pentru Frank51):

Pai hotarestete ori de personalitate ori de fizic, cica atata timp, desi pe primul loc e fizicul

| Frank51 a răspuns (pentru RAY):

Pot sa spun ca in egala masura big grin

| RAY a răspuns (pentru Frank51):

Nu e in egala masura din moment ce ai scris atata timp

| Frank51 a răspuns (pentru RAY):

E clar ca la prima vedere fizicul atrage, ca doar nu ai cum sa o cunosti. Dar ce urmeaza este decisiv...

Oricum raspunsul la aceasta intrebare este clar fizicul, pentru ca nu ai cum sa o cunosti inainte si doar de asta te poti lega. La fel e si pentru ele.

| RAY a răspuns (pentru Frank51):

Ai un interes cand te atrage cineva

| Hammurabi a răspuns:

De mărimea ochilor și culoarea sânilor. laughing

| AliceAlso123455 explică (pentru Hammurabi):

????

| Hammurabi a răspuns (pentru AliceAlso123455):

Mda... invers. Culoarea ochilor și mărimea sânilor.
E mai bine așa?
laughing

| AliceAlso123455 explică (pentru Hammurabi):

Dahappy

| alina2k18 a răspuns:

CHoor, tza tze, fatawinking experienta sexualawinking

| SG1995 a răspuns (pentru alina2k18):

Și inteligență, caz contrar nu trece de un fu.tai.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Serios? oare nu ai sta cu una frumoasa dar mai prostuta vs una inteligenta dar fata de care nu simti nimic, hai sa fim sinceri

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Cum să zic, cât de frumoasă să fie, dacă e proastă nu prea surescită mai mult decât atracția sexuală. Atracția emoțională ține și de caracterul celui care ești atras. Freud susținea că căutăm (scuze cacofonia) un patern comportamental similar părințiilor nostri, sau versiuni ideale a lor la parteneri nostri.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Lasa seby ca ai vrea tu o iubita chiar daca ar fi prostuta

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Prostută nu proastă sau incultă. Pot spune că m-am îndrăgostit tot timpul de femei inteligente.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Romantic si nimic?

| vjr1979 a răspuns:

Aspect, caracter, feminitate, pasiuni...

| unomoarecare7 a răspuns:

Forme, personalitate, pasiuni.