| dollydee a întrebat:

Baietii, de ce va plac gesturile de apropiere dintre fete gen sarut sau tot felul de alte chestii? Ce va atrage la lesbience?

5 răspunsuri:
| anduta160 a răspuns:

Buna intrebare, de ce?

| SexyChick a răspuns:

Pai e simplu, baietilor le plac fetele in general, daca e una e bine, daca sunt doua cu atat mai bine, daca se si saruta, mangaie etc. cu atat mai bine! laughing

| dollydee explică:

Buna completare...de ce nu are acelasi efect si invers?
Din cate stiu, fetele nu saliveaza cand vad tipi homo...

| Friendry a răspuns:

Aici depinde de gusturi. La uni baieti/barbati le plac la alti nu. Oricum de ce le place e destul de simplu, cand vine vorba de sex suntem controlati de un instict primar destul de puternic, cel de reproducere. Mai adauga o halba de hormoni si ai un baiat/barbat in calduri. La barbati le plac femeile in general, lesbiencele se numara printre ele.

| silvius1734 a răspuns:

Intrebarea ar putea continua asa:de ce nu merge si invers?
Ca mie unul mi se intoarce stomacul pe dos cind vad homosexuali...