| Tmcn a întrebat:

Puneţi-vă în următoarea situaţie, indiferent că sunteţi băieţi sau fete. Tu şi prietenul tău, prietena ta (mă refer la prietenia normală între două persoane de acelaşi sex ) placeţi acceaşi persoană ( băiat / fată ).
Cum procedaţi? Dau fundă pentru răspunsul cel mai sincer.

5 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

O facem posta

| Icecream15 a răspuns:

Si mai intai iti pui intrebare " Ce e pe primul loc? Prietenia sau dragostea?" ..eu am 4 prietene foarte bune..Si daca mi s-ar intampla asta vreodata..adica sa fiu in situatia asta..as renunta big grin ..prefer sa le fac pe ele fericite.

| Vallerie a răspuns:

Afla pe cine fata/baiatul prefera mai mult, si atunci daca te prefera pe tine fii impreuna cu persoana data, iar daca pe prietenul/prietena ta atunci ofera-i lui/ei locul!

| 01092007 a răspuns:

Pai as face alegerea care ma face fericita, sau as lasa pe el/ea sa aleaga (pers de care va place). daca prietenia este adevarata cu siguranta celalalt va accepta situatia...

| MikKinder98 a răspuns:

Incercam sa renuntam la acea persoana...chiar daca e greutongue