| AnneMarie78 a întrebat:

Baietii! La voi cum e candd va indragostitii? CE SIMTITI?

Răspuns Câştigător
| Alexandrughita a răspuns:

Aiurea multa laughing si vise, planuri

| RAY a răspuns (pentru Alexandrughita):

Mai greu e cand visezi si ai planuri isi dai seama de cat de ipocrita poate fi

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca iar vine criza in buzunarele noastre asta simntim

| h3r a răspuns:

laughing Simt, simt

| Demonull a răspuns:

Ha...ce e aia?
glumesc.e un sentiment placut cand o tipa iti atrage atentia si normal iti creste'' pulsul '' laughing)sunt aceleasi senzatii ca si la femei..bine noi il avem si pe ala ''micu'' care na..se manifesta si el happy

| sunetul a răspuns:

Hmm ...Prima dată a fost ceva de genul.
:X În sfârşit am găsit o persoană pentru care merită să trăiesc, e acolo undeva şi simpul fapt că ea există îmi produce o bucurie imensă.

Apoi în celălalte e vorba doar de "sex" sau prietenie.

| alexandru112211 a răspuns:

Ni se scoala

| allax222 a răspuns:

Pai cum sa-ti zic eu mai clar, al meu nea Gogu imi da aprobarea sa ma indragostesc, cu alte cuvinte mi se scoala apoi il strang pe Gogu putin de gat sa se linisteasca, dupa care vomita si imi vad de treabalaughing

| Alexddu99 a răspuns:

Pai, a fost destul de fain, si am simtit... o ERECTIE, de parca as fii luat viagra FUCKING GOD