| anonim_4396 a întrebat:

Băieții mai apreciază virginitatea unei fete in ziua de astăzi dar dacă nu sa sărutat niciodată

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este adevarat cã la fete conteazã experienta dar mai sunt unii baieti ce apreciazã, acum daca esti fatã care se lasã greu de nici macar la a 5-a intalnire nu se lasã sarutatã, baietii o sa creadã ca nu esti interesatã.
Acum depinde si de varsta, una e sã ai 13 ani alta +17 ani.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pedofilii o despreciaza

| darrio2007 a răspuns:

Ce are virginitatea cu sarutul?

| RAY a răspuns:

Fetele aprecieaza un baiat care nu e badboy? hai sa o punem si invers din moment ce femeile fac selectia sexuala, voi alegeti nu noi asa ca numai va plangeti, faceti drame, ca multe va meritati soarta, ba inteleg o data gresesti dar cand o comiti de en ori inseamna ca esti bolovana rau de tot

| SG1995 a răspuns:

Normal, unii mai dau si vreo 3000-5000 de euro pe ea.

| mentholinks a răspuns:

Unii, da. In special aia mai urati care n-au ftt nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.