| marmotavorbareatza a întrebat:

Baietii simt vreo durere in timpul dezvirginarii?

12 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Mai mare e placerea big grin

| marmotavorbareatza explică (pentru Th3AbSinTh3):

Dar simt si durere? daca da din ce cauza?>

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru marmotavorbareatza):

Unii simt, e din cauza decalotarii...
piele de pe preput e lipita de acesta la virgini si se dezlipeste la primul contact sexual.
insa altora li se intampla chestia asta prin masturbare

Răspuns utilizator avertizat
| 0ffliner a răspuns:

Nu, sunt putine sanse sa ti se rupa ata, si daca ti se rupe, cel mai probabil nici nu vei acorda atentie la durere.

| RAY a răspuns:

Usturime simnti la inceput apoi trece

| Azµre a răspuns:

Ce durere visezi? La băieți nu există virginitate, ține doar de psihic.

| kzd a răspuns:

Nu, simti opusul durerii laughing

| JohnCena02 a răspuns:

Da,normal.

| patriiiii89 a răspuns:

Nu simti nimic.

| Scarpinici a răspuns:

Daca li se rupe ata, atunci sunt sanse ca raspunsul sa fie da...pot simti de la usturime pana la durere (mai mare sau mai mica), insa nu este ceva de nesuportat. La fel de bine, daca preludiul este destul de bun, pot sa nu acuze nimic datorita hormonilor si adrenalinei. Nu trebuie sa iti faci griji pentru ei, este ceva minor.

| Dyxless a răspuns:

Doar daca partenera nu e incordata )