| elasexygagica a întrebat:

Baietii stiu eu ce va place cel mai mult sa vedeti la Romanii au tale, stiti ce? Sanii Andreitongue. Doamne arata super bine Andra love struck

Răspuns Câştigător
| Raisa a răspuns:

In primul rand imi place sa vad cum se pun pe jar oamenii pe acolo xD se fac de ras incat si cu fundu rad de ei.
-culmea, eu sunt fata si pot sa te agreez: ador sanii andrei XD aoleu...cred ca sunt bisexuala straight face cat de misto; x

9 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Si cu ce ne incalzeste asta?

| SweetCandy a răspuns:

@Nyz eu as zice sa nu iti mai dai cu parerea aiurea daca nu ai argumente. Andra are un nivel si este o persoana talentata de care a auzit o tara intreaga, tu momentan mai ai de lucru, pana sa o critici pe ea...

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Eu as zice sa puna sotul mana (...sau altceva ) mai des pe ea, ca incepe si se smiorcaie din orice fleac.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Mai @DulceAcadea, nu am zis niciodata ca nu este frumoasa si talentata, doar ca se smiorcaie una-doua, lucru care se poate vedea cu ochiul liber la fiecare emisiune. Am dreptul sa imi dau cu parerea despre oricine se expune. Daca imi dai stupid nu ajungi celebra ca ea si nici nu cred ca te plateste pentru asta, asa ca relaxeaza-te.

| pacalici a răspuns:

Daaa ai dreptate eu unul a-si mulgeo un pic.

| LittleGirlMonster a răspuns:

Eu cred ca esti o lesbistraight face

| Parmalat a răspuns:

Andra e mai misto ca Monica Columbeanu :X

| CPR a răspuns:

Esti o obsedata bisexuala de 2 lei :p.
Cat ma costa sa-mi faci tot tacamul? ca vad ca te pricepi foarte bine la curvasarie

| aleczzz a răspuns:

Poate ca da... poate ca nulaughing)