| Crazyeo a întrebat:

Hey baietii! Ce va place sa vedeti la o fata? Funda si voturi!

11 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Inteligenta

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Picioarele, evident pe tocuri.

| LiviuAlan a răspuns:

Caracter,inteligenta(cele mai importante), si in cazul meu trasaturi asiatice! laughing Glumean. Trebuie sa fie inteligenta si bine crescuta. Si sa aiba o personalitate frumoasa.

| BuLiNNuTsααTha a răspuns (pentru LiviuAlan):

Off daca toti baietii ar gandi asalaughing) unii nu se uita decat la aspectul exterior, niciodata la cel interior!thinking Respect pentru baietii ca tine. :*

| ItsMyTime a răspuns:

Tot de la picioare fund bombat sani mari si pana la fata frumoasa dar mai ales formele suple ca daca n-are asta nu se uita nimeni la ea

| GeosBIOS a răspuns:

Unele au picioarele fumoase, altele au sanii, posteriorul, ochii samd.
In principiu imi place sa vad ca-i o finuta, atat prin caracter cat si prin aspect.

| Dariusuu a răspuns:

Sufletul. Atata tot

| gangnamstyle a răspuns (pentru Dariusuu):

Si oaserolling on the floor nu-i mai trbe nimic mori calugar

| Dariusuu a răspuns (pentru gangnamstyle):

Tu intelegi ceva din ce ai scris?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corpul.

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Icearca sa nu iti mai complici capu cu baietii...fii tu isuti sa iti placa tie ce vezi in oglinda si nu te mai gandi la ce le place lor ca ei nu se chinuie prea mult sa arate bine.